Skocz do zawartości

Wędkarskie filmy w sieci


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Dnia 3.03.2022 o 18:27, NPC napisał:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jarku, nie rób tak więcej. Ne wiem czy tylko Ja tak mam, ale jak nawp...... tyle filmów z rzędu w jednym wątku, u Mnie się to nawet załadować nie chce. Plis!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ArekH napisał:

Ne wiem czy tylko Ja tak mam, ale jak nawp...... tyle filmów z rzędu w jednym wątku, u Mnie się to nawet załadować nie chce. Plis!

To jak mam robić? Post pod postem z np. 10 filmami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. To spamowanie zamula niesamowicie.

Równie dobrze można wrzucić linka do You - Tuba jako takiego. "Jeden pies", że tak to ujmę.

Nic nie wniesie. Jeśli film wart obejrzenia, to może choć kilka słów komentarza dlaczego.

 

Przypomina mi to to wątek z SiG - " Jak łowić na rzece -wasze metody, porady, doświadczenia"

32 strony - 80% to wstawki do You-Tube. Gdzie tam porady, doświadczenia, wskazówki...

Przytyk do forów wszelakich. W wielu tematach niestety.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, NPC napisał:

To jak mam robić?

Nie wiem jak odpowiedzieć. Jesteś bardzo wartościowym ogniwem naszej małej społeczności. Nie zależy mi by ciebie zrazić, bo twoja umiejętność googlowania jest genialną. Ja osobiście totalnie nie ogarniam j. Angielskiego. Filmiki gdzie gościu nawija przez 3/4 czasu są dla mnie bezwartościowe, stąd osobiście staram się wstawiać Polskich "jutuberów" . Mowa tu o technikach wędkowania. Czym innym jest prezentacja nowych produktów. Tu wystarczą obrazki. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Nie wiem jak odpowiedzieć. Jesteś bardzo wartościowym ogniwem naszej małej społeczności. Nie zależy mi by ciebie zrazić, bo twoja umiejętność googlowania jest genialną. Ja osobiście totalnie nie ogarniam j. Angielskiego. Filmiki gdzie gościu nawija przez 3/4 czasu są dla mnie bezwartościowe, stąd osobiście staram się wstawiać Polskich "jutuberów" . Mowa tu o technikach wędkowania. Czym innym jest prezentacja nowych produktów. Tu wystarczą obrazki. ?

Nie traktuję tego jako przytyk, rozumiem, że Was to wkurza i wiem o co chodzi, dlatego pytam jakie rozwiązania widzicie. Filmiki po polsku to mała część tego co się pojawia.

Czy wrzucać tylko te po polsku, czy wrzucać tak by były widać tylko linki gdzie widać będzie tylko link bez obrazka czy jeszcze inna wersja?

 

Tutaj lekki troll: kupcie więcej RAM-u :D 

OK, nie każdy potrzebuję potwora nie komputera.

cff.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staraj się nie przeładować jednego postu. Wstawianie wszystkiego tylko że jest nowe też nie ma sensu. Osobiście, zanim coś wkleję to oglądam, jak z tymi robakami. Sam hoduję i umiem ocenić co gość mówi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, NPC napisał:

OK, nie każdy potrzebuję potwora nie komputera.

No własnie. Mojego Asusa dostałem na 50 urodziny od żony i dzieci, więc ma już niemal 6 lat. Czy stary? Pewnie tak, ale ja na nim jedynie przeglądam i zakupuje z Alllllledrogo, płatności i kintaktuje się z przyjaciółmi. Ile bym musiał wydać by twoje posty się szybko otwierały? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ArekH napisał:

No własnie. Mojego Asusa dostałem na 50 urodziny od żony i dzieci, więc ma już niemal 6 lat. Czy stary? Pewnie tak, ale ja na nim jedynie przeglądam i zakupuje z Alllllledrogo, płatności i kintaktuje się z przyjaciółmi. Ile bym musiał wydać by twoje posty się szybko otwierały? 

Tak minimum 32 RAM-u lub więcej czyli do stacjonarki tak za tysiaka na samą pamięć, do tego odpowiednią płytę główną itd. W skrócie bez 15k za kompa nie czytaj moich postów :D

Dlatego rozumiem o co Ci chodzi i dlatego też pytam jakie widzisz rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...