Skocz do zawartości

Wędkarskie filmy w sieci


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, elvis napisał:

Wystarczy korzystać z forum na telefonie przez Tapatalk i nie ma problemu z ilością linków w poście. emoji23.pngemoji39.png

To trzeba być do tego przyzwyczajonym.  Telefon dla mnie służy do dzwonienia i sms. Próbowałem Tapatalka bo Mnie Emil podpuścił. Nigdy więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, NPC napisał:

Dlatego rozumiem o co Ci chodzi i dlatego też pytam jakie widzisz rozwiązanie.

Może nie wstawiajmy wszystkiego co wyszło, a jedynie co warte obejrzenia?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ArekH napisał:

Może nie wstawiajmy wszystkiego co wyszło, a jedynie co warte obejrzenia?

Dobrze, że jest dyskusja ale pamiętajcie MOJE zdanie jest NAJMOJSZE :D

Nie wstawiam wszystkiego co wyszło, wstawiam co uważam za pożyteczne co nie oznacza, że dla drugiej osoby może być bezużyteczne. Dlatego też jest to bardzo subiektywne odczucie.
Nie wstawiam tego dla siebie dlatego pytam Was, przeszkadzają Wam długie posty z dużą ilością linków to jednym z rozwiązań jest pisanie posta pod postem. Też jest to jakieś rozwiązanie.

Ja jedynie mogę próbować się dostosować do Waszego zdania, mniej lub bardziej udanie ale spróbuję się dostosować.

Żarcik: W razie W jest tutaj taki jeden moderator co lubi narzekać i kasować posty :P 

Teraz na poważnie co wybierzecie postaram się dostosować, ja jestem tylko małym króliczkiem z marchewką :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2022 o 16:31, ArekH napisał:

To trzeba być do tego przyzwyczajonym.  Telefon dla mnie służy do dzwonienia i sms. Próbowałem Tapatalka bo Mnie Emil podpuścił. Nigdy więcej. 

oooooooooooo masz normalny telefon? myślałem, że takie ludzie wyginęli. jak byłem w Spodku na turnieju csgo to chyba byłem jedyny na 10 tys. luda z normalnym fonem, a nie tym dotykowym szajsem. czułem się tak trochu dziwnie ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, christhof70 napisał:

oooooooooooo masz normalny telefon? myślałem, że takie ludzie wyginęli. jak byłem w Spodku na turnieju csgo to chyba byłem jedyny na 10 tys. luda z normalnym fonem, a nie tym dotykowym szajsem. czułem się tak trochu dziwnie ?

nie doczytałem chyba wcześniej. skoro próbowałeś tapasralki to chyba jednak masz dotyk. co to w ogóle za słowo k...a? tapatalka, aż mnie cofa ?, podobnie jak słowo aplikacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2022 o 22:36, christhof70 napisał:

nie doczytałem chyba wcześniej. skoro próbowałeś tapasralki to chyba jednak masz dotyk. co to w ogóle za słowo k...a? tapatalka, aż mnie cofa ?, podobnie jak słowo aplikacja ?

A Ty co? Cytujesz sam Siebie? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...