Skocz do zawartości

Wędkarskie filmy w sieci


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Filmik z Adamem Niemcem i Lee Kerry z wody jakiegoś stowarzyszenia.

Mam nadzieję, że na Jagodnie także coś kręcili i udostępnią!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapraszam do obejrzenia relacji z zawodów charytatywnych Karpiarze dla Miłosza podczas których udało się zebrać prawie 24 tysiące na leczenie chorego chłopca. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj przypadkiem obejrzałem ten film i inny o łowieniu na Wiśle. Ten film i kanał podpowiedział mi algorytm YouTube, więc mimo, iż trafiłem na filmy tego kolegi przypadkiem, to bardzo podoba mi się formą tego kanału, treść i sposób narracji. Takie "perfect" filmy. W tym momencie oglądam kolejny i pozostanę na tym kanale, no chyba, że zmieni sposób nagrywania. Nie wiem, czy były tu wrzucane filmy tego kolegi, jeżeli tak, to sorry, jeżeli nie, to zachęcam do oglądania, bo jest to naprawdę przyjemne dla oka i ucha ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam jego filmy, choć jestem sceptycznie nastawiony do jego łowienia z marszu.

Nie wiem jak rybna musiałaby być woda pzw, aby bez wstępnego, kilkudniowego przygotowania łowiska kosić takie kabany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, PawelL napisał:

Oglądam jego filmy, choć jestem sceptycznie nastawiony do jego łowienia z marszu.

Nie wiem jak rybna musiałaby być woda pzw, aby bez wstępnego, kilkudniowego przygotowania łowiska kosić takie kabany.

wcale nie musi być aż taka rybna. wystarczy łowić tam gdzie stacjonują ryby albo mają korytarze żerowe. nie zawsze się uda, ale często idzie złowić dobre ryby. od dawna mam podobną taktykę i jakoś wychodzi. kanał mi się podoba, chłopak fajnie gada

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...