Skocz do zawartości

Wędkarskie filmy w sieci


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ja się starzeję, czy co?

W sumie to chyba jest kumulacja wszystkiego.

Mam nocki teraz, ztyrany jestem, od zlotu nie byłem na rybach ....

Chciałby człowiek coś oglądnąć, a tu nie ma siły.

Wytrzymałem na tym filmie do momentu, jak Ania miała karasia na wędce, który jej się okręcił o kawałek badyla ....

No nie wytrzymałem .....

A jakby miała leszcza, który jak powiedział @Ostap 

bardzo silną rybą jest

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, PawelL napisał:

Nie wiem czy ja się starzeję, czy co?

W sumie to chyba jest kumulacja wszystkiego.

Mam nocki teraz, ztyrany jestem, od zlotu nie byłem na rybach ....

Chciałby człowiek coś oglądnąć, a tu nie ma siły.

Wytrzymałem na tym filmie do momentu, jak Ania miała karasia na wędce, który jej się okręcił o kawałek badyla ....

No nie wytrzymałem .....

A jakby miała leszcza, który jak powiedział @Ostap 

 

 

Pewnie się starzejesz, to nieuniknione.

Problemem natomiast jest merytoryczna jakość filmów. Ale na pewno problemem nie jest Pan Staszek, który - jak sądzę - złowiłby karpiocha +10 nawet na kozę z nosa. I piszę to zupełnie poważnie, bo ma pojęcie o wędkarstwie i to jakie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.10.2022 o 18:29, Linek727 napisał:

"pięknie nam łafteruje",

Myślę że tu się akurat zbędnie czepiasz. Określenie może się przyjąć. Wiadomo jak powinien zachowywać się prawidłowo wafters. Nie często tak jest a pewnie o to chodziło. Jak by co, nie jestem fanem produkcji Anki. Widać że kobieta zmienną jest jak to stare przysłowie pszczół mówi. Co kilka miechów u Anki inny producent jest cool!

PS> Tu mi się faceta fajnie słuchało. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ArekH napisał:

Myślę że tu się akurat zbędnie czepiasz. Określenie może się przyjąć. Wiadomo jak powinien zachowywać się prawidłowo wafters. Nie często tak jest a pewnie o to chodziło. Jak by co, nie jestem fanem produkcji Anki. Widać że kobieta zmienną jest jak to stare przysłowie pszczół mówi. Co kilka miechów u Anki inny producent jest cool!

PS> Tu mi się faceta fajnie słuchało. 

 

Tak, @ArekH, czepiam się. Czepiam się, gdyż uważam, że mamy wspaniałe dziedzictwo historyczne, kulturowe, językowe, a potem podcieramy sobie tym wszystkim tyłek, używając potworków językowych. I boli mnie, kiedy przekulturalna i oglądalna Pani, w zachwycie dla anglicyzmów, nie szanuje własnych korzeni.

Wafterować to jak wafelkować. A przecież są jeszcze takie słowa jak balans, równowaga itp...

Język polski stanowi o naszej tożsamości narodowej w tym kulturowym tyglu. Zacznijmy to w końcu szanować. 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...