Skocz do zawartości

Wędkarskie filmy w sieci


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Linek727 napisał:

Retrospektywny film,

Dobrze się oglądało. 

Tak tylko się zastananawiam czy dla tego człowieka, wędkarstwo bez rywalizacji miało by jakiś sens? Nie mogę się oprzeć wrażeniu że żyje jedynie zawodami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ArekH napisał:

Dobrze się oglądało. 

Tak tylko się zastananawiam czy dla tego człowieka, wędkarstwo bez rywalizacji miało by jakiś sens? Nie mogę się oprzeć wrażeniu że żyje jedynie zawodami. 

Pewnie tak jest. Nawet w komentarzach przebija się taki wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes nowo powstałej fundacji "Pomorskie Zrzeszenie Wędkarskie" (w skrócie PZW :) ) Mariusz Radecki opowiada o wyjątkowych zawodach wędkarskich - Karpiowa Liga Mistrzów. Rozmach (16 eliminacji i finał na 48 drużyn) i nagrody (pula nagród to obecnie pół miliona złotych i 250 000 tysięcy dla wygranych) robią wrażenie. Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
12 godzin temu, christhof70 napisał(a):

booohal, linek777, splot, semi, sołtys i cygan786 zrozumieją ? 

 

@christhof70 Dzięki, że mi przypomniałeś, po co tu zawitałem... ?

Jaki spszent na szczupaka z gróntu polecacie? Lepiej 3,5 lbs czy 3,25? Bende lowił z bżegu ale czasem s łutki.

Czy rower z pszerzódkami wejdzie do opla korsy 1?

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2022 o 11:11, Linek727 napisał(a):

@christhof70 Dzięki, że mi przypomniałeś, po co tu zawitałem... ?

Jaki spszent na szczupaka z gróntu polecacie? Lepiej 3,5 lbs czy 3,25? Bende lowił z bżegu ale czasem s łutki.

Czy rower z pszerzódkami wejdzie do opla korsy 1?

w 2016 miałem chcicę zrobić taki kanał tylko 3 razy ostrzejszy, ale moje leserstwo mi nie pozwoliło. szacunek dla gościa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek dotarłem. Ale żeby Pan Porucznik Borewicz robił takie filmy na początku swojej drogi zawodowej, to się nie spodziewałem. A do tego Pan Leszek Mazan - Szwejkożerca ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...