Skocz do zawartości

Wędkarskie filmy w sieci


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.03.2023 o 15:41, NPC napisał(a):

 

Szkoda, że zainteresowanie takim wykładem było niewielkie.
Ao co gorsze, czytając komentarze, widać jak ułomnych mamy wędkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Splot napisał(a):

Film podwodny Guru, przy wędkach Steve

 


Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

Rewelacja, o takie filmy mi chodzi, a nie co komu się wyadaje :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Kotwic napisał(a):

Szkoda, że zainteresowanie takim wykładem było niewielkie.
Ao co gorsze, czytając komentarze, widać jak ułomnych mamy wędkarzy.

Trochę za ostro Kolego, tak mi się wydaję. Te komentarze nie definują całej braci wędkarskiej.  Nie patrz na hejt, bo ta są właśnie "znawcy" którzy przeważnie nie mają zielonego pojęcia o tym co robicie.  Jak coś się podoba to tego raczej się też nie komentuję, od taki naród jesteśmy, że komplementów brak, a nienawiść można szerzyć - spójrz na politykę. Nie wymagajcie też proszę, jako IRŚ, że po jednym spotkaniu na Rybomanii będzie duże grono fanów.
Moim zdaniem został wykonany fajny krok, teraz trzeba zrobić coś więcej.  Edukacja jest nam wszystkim potrzebna, aby zrozumieć więcej, ja po krótkim spotkaniu z T... wyciągnąłem więcej niż ze stu filmów znawców na YT :) Zresztą z Twojej wiedzy prywatnie też mega dużo korzystam, za co bardzo dziękuję.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Splot @Grendziu

Jak obejrzycie ten film to powiedzcie mi co on zrobił takiego, że aż złapałem się za głowę. Podpowiem chodzi o głupotę.

Więc film albo kręcony pod głupiego wędkarza co nie wie co zrobić albo taki expert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, NPC napisał(a):

@Splot @Grendziu

Jak obejrzycie ten film to powiedzcie mi co on zrobił takiego, że aż złapałem się za głowę. Podpowiem chodzi o głupotę.

Więc film albo kręcony pod głupiego wędkarza co nie wie co zrobić albo taki expert.

Ja tam się nie znam, płotki łowię ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...