Skocz do zawartości

Wędkarskie filmy w sieci


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kurde jestem w szoku. Bardzo lubię filmy z udziałem Marcina Kurzepy, a tu taka niemiła niespodzianka. Nie wiem o co chodzi i się pewnie nigdy nie dowiem, ale to wielka szkoda. Nie będę tu polemizował, ale jeśli chodzi o jakieś niedogadania w "teamie", to powinien otworzyć swój kanał, chociaż zupełnie też może mieć poprostu dość nagrywań. Szanuję jego zdanie, chociaż jest to duża strata na rodzimym YouTube wędkarskim.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzes77 napisał(a):

Szanuję jego zdanie, chociaż jest to duża strata na rodzimym YouTube wędkarskim.

Istotnie Grzesiu. Wędkarz pełną gębą.

Szkoda, wystarczy mieć nadzieję, że kiedyś znajdzie jeszcze czas by coś tam nagrywać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Tench_fan napisał(a):

Istotnie Grzesiu. Wędkarz pełną gębą.

Szkoda, wystarczy mieć nadzieję, że kiedyś znajdzie jeszcze czas by coś tam nagrywać.

Widzisz myślałem, że jest to jego "produkt", przejął Imprezy wędkarskie, przekształcił się na feeder, przez co zmienił nazwę na Feedersklep i dołączyła do niego "ekipa", w której to każdy coś potrafił i dawał od siebie. Nie znam szczegółów, mimo iż znam się i utrzymuję kontakt przez messenger z jednym z nich. Ponieważ lubiłem tą ekipę i mieli świetne pomysły wziąłem udział w "Daiwa Feedersklep Puchar Polski", który zakończył się w dziwny, szybki i cichy sposób, po czym Feedersklep przejął Genlog a ekipa się rozleciała, przez co "dwa Marciny" zostały realizując nowy projekt "Akademia feedera" a pozostali poszli do innych "projektów". Byłem przekonany, że "dwa Marciny" będą prowadzić swój projekt przez dłuuugi czas, a tu zong. Uważam jednak, że to nie Kurzepa powinienem odejść, jak już powstał jakiś zgrzyt, bo to on był inicjatorem tego przedsięwzięcia i jego "twarzą". Wiadomo, że jak założy swój kanał i jakiś nowy projekt, to mu to pójdzie, tylko to trochę niesmak dla widzów, subskrybentów itp, bo śledzisz coś, co Ci się podoba, a tu nagle "komunikat" i konsternacja o co "kaman", no ale takie jest życie, nie mnie te układy i układziki oceniać, po tych zmianach, jakie przechodził kanał Marcina Kurzepy widać jedno, już dawno mówiły jaskółki, że do du...y są spółki. Dlatego najlepiej prowadzić coś samemu, każdy z nich powinien robić to, w czym czuje się najlepiej, byłoby to z korzyścią dla nich i dla odbiorców 🍻🍺

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Krótki materiał wideo na którym udało mi się zarejestrować tarło karpia na jeziorze Czarnym w Niesiołowicach. Uwaga!!! Materiał zawiera śmiałe sceny erotyczne 🤣

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja filmowa z zawodów charytatywnych "Karpiarze dla Franka i Miłosza" podczas której organizatorzy zebrali rekordową sumę 44.530 zł. Kwota ta zostanie przelana na konta fundacji w których znajdują się Nasi bohaterowie i rozdysponowana na leczenie i rehabilitację obu chłopców.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...