Skocz do zawartości

Wędkarskie filmy w sieci


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.08.2023 o 01:27, ArekH napisał(a):

Dobrze że Marcin wrócił. Czyżby odnalazł swoje miejsce w team Górek?

 

Dobrze, że młody mistrz powrócił, widocznie współpraca z Górkiem wychodzi mu na plus. Ja się cieszę, bo będzie co oglądać, oni we dwóch zrobią lepszy team, niż robili to dwa Marciny. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Godzinę temu, Grzes77 napisał(a):

No to peszek.

To prawda. Teraz moja wizja co do nowego, wzmocjonego Koruma. Tripod.Czytałem Peany na jego cześć. Owszem, jak ktoś nagminnie łowi klocki ponad 15 kg, na dłuższą metę w czymś tam pomoże. Wersja wcześniejsza spokojnie mi się sprawdza na rzece i nie wymaga zmiany. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ArekH napisał(a):

To prawda. Teraz moja wizja co do nowego, wzmocjonego Koruma. Tripod.Czytałem Peany na jego cześć. Owszem, jak ktoś nagminnie łowi klocki ponad 15 kg, na dłuższą metę w czymś tam pomoże. Wersja wcześniejsza spokojnie mi się sprawdza na rzece i nie wymaga zmiany. 

Bo w tych stojakach ważne jest, by najpierw wbić tylne nogi, lub nogę, a dopiero wyprzeć przednimi, wtedy jest większa szansa, że stojak nie zrobi tego, co na filmie. Te pierwsze wersje stojaków były lepsze, piszę tu min. o Prestonie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grzes77 napisał(a):

Bo w tych stojakach ważne jest, by najpierw wbić tylne nogi, lub nogę, a dopiero wyprzeć przednimi,

Mamy Grześ totalnie inne podejście. Wędkując na zaporówkach, masz prawdopodobnie podobne podłoże jak ostrogi na rzekach. Kamienie. Ja stabilizuje przednie, dostosowuje tylną i ustawiam fotel. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...