Skocz do zawartości

Wędkarskie filmy w sieci


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem z przyjemnością, bo słuchać  i oglądać Pana Staszka to dla mnie "powrót do normalności", jeżeli chodzi o taką zwykłą serdeczność i uprzejmość.

Chciałem nawet zapytać o coś w komentarzach, ale najpierw je przeczytałem. Istwiedziłem, że z komentarzami to jak z kiblem na dworcu PKP. Jeden się sfajda, na rzadko, objedzie kielich szczotką, trzy razy spuści wodę i przetrze deskę, elegancko. Drugi podniesie pierwszą klapę i obsiura na stojaka tę siedzeniową. A trzeci walnie klocka na dekiel i wytrze swe parchate łapy o ścianę.

Normalnie, jako prawie półwiecznemu chłopu zrobiło mi się przykro po przeczytaniu tego syfu (większość komentarzy jest OK, na poziomie). Osobiście? Jestem zgryźliwy. Okropnie. Więc wiele wybaczam. Ale kiedy widzę takie chamstwo i bezczelność gównożryjską, to wcale się nie dziwię Panu Staszkowi, że się wkurza w odpowiedziach.

Konkluzję mam taką: sami doprowadziliśmy młodzież do intelektualnego upadku, przez własne wygodnictwo i erzac w postaci neta.

PS. "Dziecko" o lizaku zapomni. Ale dobry wp... od starego, nawet słowny, zapamięta do końca życia. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Staram się nie wq... Krytyka, stąd też może, tylko tutaj się udzielam? 

Ja za to ostatnio wkręciłem się w oglądanie Skandynawów. 

Aktualnie katuje kolejna edycję Pearch Pro???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...