Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o spinnie


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
9 minut temu, Splot napisał(a):

Może być do Ciebie :) Ważne abym wiedział co kupić pod ten model i rozmiar gumy

Główki jigowe mikado jaws - ja ostatnio lubię łowić głównie na trójkątne- choć nie są one dedykowane do kopyta, a wielkość i gramaturę masz przeważnie w opisach co do czego będzie pasować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adolf napisał(a):

Główki jigowe mikado jaws - ja ostatnio lubię łowić głównie na trójkątne- choć nie są one dedykowane do kopyta, a wielkość i gramaturę masz przeważnie w opisach co do czego będzie pasować. 

W opisie przynęty czy haków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Splot napisał(a):

Może być do Ciebie

Szajnery i tanty 50mm uzbrajam przede wszystkim w główkę z wolframem 5.5mm na haku nr 4. Haki i wolfram kupuję sam. Wychodzi odrobinkę taniej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
56 minut temu, Splot napisał(a):

W opisie przynęty czy haków?

Główek jigowych, niestety każda firma ma różne rozmiary i nazewnictwo, najlepiej kupić i gumę i główkę stacjonarnie, bo sam sobie dobierasz, a jak nie jesteś pewien, to poddajesz info tel lub przy zamówieniu, że chcesz do gumy npn3,5calsla główkę jigowa o gramaturze takiej i takiej i niech dobiorą rozmiar haka odpowiedni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Panie [mention=477]Splot[/mention] na to pytanie powinien odpowiedzieć Pan [mention=910]Fantomas[/mention] wszak on te nazwę wymyślił jak i wszystko w wędkarstwie, a że go nie było z nami to podpowiadam, bo wychowanie tego wymaga. Dobrej kolacji życzę ???
 
Screenshot_20230130-092558.png.274428062e15b4a6c3f7d0a17b850f64.png
Kupiłem takie 8 cm, oksy będą brały?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
33 minuty temu, Splot napisał(a):

Kupiłem takie 8 cm, oksy będą brały?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Zastanawiam się nad różnica w naciągu slajsowym przy PRo Staff, a zwykłym przy Blade, na jednym jest 24/25naciagnieta żyłka i wchodzi wszystko dobrze, ale forhend wybijam, a na drugiej rakiecie forhend wchodzi a skróty uderzają w siatkę.... Tam jest naciąg 20/21kg.😂😇😇😇😉😉😉

Nie znam się już na rybach, w Szwecji łowiłem najmniej. Ale gdybym szukał oksów to bym łowił na 3,5cala maks. Choć i potrafią zagryźć gumę 14cm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad różnica w naciągu slajsowym przy PRo Staff, a zwykłym przy Blade, na jednym jest 24/25naciagnieta żyłka i wchodzi wszystko dobrze, ale forhend wybijam, a na drugiej rakiecie forhend wchodzi a skróty uderzają w siatkę.... Tam jest naciąg 20/21kg.
Nie znam się już na rybach, w Szwecji łowiłem najmniej. Ale gdybym szukał oksów to bym łowił na 3,5cala maks. Choć i potrafią zagryźć gumę 14cm...
Czyli dobrze kupiłem.
Muszę kupić jeszcze ochraniacz na szczękę bo ten co mam już zużyty. I teraz się zastanawiam czy brać ten na górną, bo dotychczas używałem podwójnej.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...