Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o spinnie


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś mi może powiedzieć, po co w kołowrotkach wielkości 3000 i 4000 głębokie szpule? Przecież 200m lub więcej linki to jakaś pomyłka, albo może to ja jestem aż takim ignorantem spinningowym. 

Edytowane przez Splot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Splot napisał(a):

Ktoś mi może powiedzieć, po co w kołowrotkach wielkości 3000 i 4000 głębokie szpule? Przecież 200m lub więcej linki to jakaś pomyłka, albo może to ja jestem aż takim ignorantem spinningowym. 

Podobno są na świecie ludzie co mają pecha łowić w wodach, gdzie są ryby oraz przyłowy potrafiące tyle wyciągnąć np. morskie.

Na moje szczęście u mnie takich nie ma.

💩

  • Like 1
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Splot napisał(a):

Ktoś mi może powiedzieć, po co w kołowrotkach wielkości 3000 i 4000 głębokie szpule? Przecież 200m lub więcej linki to jakaś pomyłka, albo może to ja jestem aż takim ignorantem spinningowym. 

 

3 godziny temu, Ardiansson napisał(a):

Podobno są na świecie ludzie co mają pecha łowić w wodach, gdzie są ryby oraz przyłowy potrafiące tyle wyciągnąć np. morskie.

Na moje szczęście u mnie takich nie ma.

💩

Niestety zgadzam się z przedmówcą. Rynek europejski jest za mały choć możesz sobie kupić np. 

CDFXRC2000S czyli Shimano Cardiff XR, zanim spytasz 200 ojro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, Splot napisał(a):

Ktoś mi może powiedzieć, po co w kołowrotkach wielkości 3000 i 4000 głębokie szpule? Przecież 200m lub więcej linki to jakaś pomyłka, albo może to ja jestem aż takim ignorantem spinningowym. 

A po co hybrydy 🤔 wczoraj zacząłem delikatnie kumać, jak se podkręciłem A...🫣🫣🫣 I przepadałem 💩💩💩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Grendziu napisał(a):

A po co hybrydy 🤔 wczoraj zacząłem delikatnie kumać, jak se podkręciłem A...🫣🫣🫣 I przepadałem 💩💩💩

Gruby odstaw w końcu narkotyki, bo to się źle skończy 😆

💩💩💩

  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, Ardiansson napisał(a):

Gruby odstaw w końcu narkotyki, bo to się źle skończy 😆

💩💩💩

Nie mam jeszcze, ale kto wie, może kiedyś będzie, wg mnie Petarda, akurat ta, co polubiłem od pierwszego wejrzenia 🫣🫣🫣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do zaawansowanych. Co prawda spininguje sporadycznie i mam fajny kij do 21g. Ale często przy cięższych gumach czy wachadłowych blachach zbyt się gnie. Szukam czegoś do 30stu g. i wpadł mi w oko poniższy. Ma rękojeść jak lubię i zajefajną grafikę. Co myślicie?

https://allegro.pl/oferta/wedka-spiningowa-savage-gear-sg4-shore-game-279-cm-10-30g-bolen-szczupak-14877818446

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, ArekH napisał(a):

Pytanie do zaawansowanych. Co prawda spininguje sporadycznie i mam fajny kij do 21g. Ale często przy cięższych gumach czy wachadłowych blachach zbyt się gnie. Szukam czegoś do 30stu g. i wpadł mi w oko poniższy. Ma rękojeść jak lubię i zajefajną grafikę. Co myślicie?

https://allegro.pl/oferta/wedka-spiningowa-savage-gear-sg4-shore-game-279-cm-10-30g-bolen-szczupak-14877818446

SG4 to następca kultowych kijków z serii SG2, jeśli się nie mylę, to zamieniono tylko "lakier" 😉 swego czasu SG2 na rynku miało rzesze fanów i do dziś ma także swoich wielbicieli. Macałem na targach, chciałem casta SG4 do 120/150g na ciężko, ale przepadałem gdy Jakub Wagner dał mi swoje casty do zabawy i tamte wędki bardziej zostały mi w głowie, bo i dużego szczupaka wyciągną i suma także 🫣🫣🫣

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał(a):

SG4 to następca kultowych kijków z serii SG2

Dziękuję Darku. Zamówiłem ten kij zanim ktokolwiek się odezwał. Ufam intuicji. Wiedziałem czego chcę. Liczyłem że wiara na naszym forum jest bardziej pomocna. Wystarczyło napisać  nie znam serii. Widocznie kij jest za tani. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Darku. Zamówiłem ten kij zanim ktokolwiek się odezwał. Ufam intuicji. Wiedziałem czego chcę. Liczyłem że wiara na naszym forum jest bardziej pomocna. Wystarczyło napisać  nie znam serii. Widocznie kij jest za tani. 
Jestem ciekawy Twojej opinii Arku, wg mnie trochę taki kij od szczotki z niego. Miałem okazje chwilę łowić, ale każdy lubi co innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...