Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o spinnie


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
24 minuty temu, ArekH napisał(a):

Dziękuję Darku. Zamówiłem ten kij zanim ktokolwiek się odezwał. Ufam intuicji. Wiedziałem czego chcę. Liczyłem że wiara na naszym forum jest bardziej pomocna. Wystarczyło napisać  nie znam serii. Widocznie kij jest za tani. 

No przecież bawiliśmy się nimi i tym podobnymi na targach razem, ja drugi raz już do nich podchodziłem z roku na rok.

Edit: jeśli chodzi o sprzęt to głównie po to tam jechałem aby SG4 porównać z innymi to bardzo dobre kije 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, ArekH napisał(a):

Dziękuję Darku. Zamówiłem ten kij zanim ktokolwiek się odezwał. Ufam intuicji. Wiedziałem czego chcę. Liczyłem że wiara na naszym forum jest bardziej pomocna. Wystarczyło napisać  nie znam serii. Widocznie kij jest za tani. 

nie za tani. cena normalna za ten kija to 500. dziwią mnie od jakiegoś czasu mega strzały cenowe na sg. kij bardzo fajny

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, christhof70 napisał(a):

kij bardzo fajny

Podziele się opinią jak dojedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Grendziu napisał(a):

No przecież bawiliśmy się nimi i tym podobnymi na targach razem

To była nowsza seria. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jakieś SG4 w łapce nad wodą i moim zdaniem kije przehajpowane. 

Ani to pracy wybitnej nie ma, ani wykończenia. Ot ładny kolorek. 

Pękają mocowania przelotek. 

 

Machnąłem dwoma czy tam trzema gramaturami i ja bym nie kupił. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Bubu napisał(a):

Miałem jakieś SG4 w łapce nad wodą i moim zdaniem kije przehajpowane. 

Ani to pracy wybitnej nie ma, ani wykończenia. Ot ładny kolorek. 

Pękają mocowania przelotek. 

 

Machnąłem dwoma czy tam trzema gramaturami i ja bym nie kupił. 

U mnie będzie pracował rzadko. Jeśli popełniłem błąd napisze.  Ja spiningowo amatorszczyzna. Dzięki Krzychu za odzew. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bubu napisał(a):

Miałem jakieś SG4 w łapce nad wodą i moim zdaniem kije przehajpowane. 

Ani to pracy wybitnej nie ma, ani wykończenia. Ot ładny kolorek. 

Pękają mocowania przelotek. 

 

Machnąłem dwoma czy tam trzema gramaturami i ja bym nie kupił. 

no za 500 nie, ale za 300 to jo. nic mu nie pęknie. w st croix ponoć ludziom klikają przelotki. mam je tyle lat i nie wiem dalej o co chodzi. to tak jak z westinem np.: za 600 nigdy, a za 300 już bym kombinował😁

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2024 o 20:31, mav3rick napisał(a):

Jestem ciekawy Twojej opinii Arku, wg mnie trochę taki kij od szczotki z niego

Wczoraj dotarł. Jak by co nie jest to recenzja a pierwsze wrażenie.  3 rzeczy mnie zaskoczyły. 1- Kij ma bardzo ciekawy kamuflaż, wojskowy. Na zdjęciach tego nie zauważyłem. Nawet omotki są pokryte taką matową masą a wszystko w kolorze khaki. Bardzo ciekawy efekt. 2- uchwyt kołowrotka. Nie miałem jeszcze z takim do czynienia a wydaje się genialny. Fore Grip jest osobno dokręcaną blokadą co eliminuje luzowanie kołowrotka. 3- Praca. Myślałem że będzie ciut twardszy i tu różnimy się z Emilem, ale mogłem być przygotowany gdy pisało akcja Fast. Poza tym kije spiningowe to dla mnie nowy teren. Zastanawia mnie tyko prowadzenie Twistera 10cm przy główce 14g. tym kijem.  

Kij jest bardzo lekki i dobrze wyważony. Pełna ulubiona rękojeść z korka, Moim zdaniem lepiej wyważająca wędzisko zakończona korkogumą, a fore grip piankowy. Do czego mam zastrzeżenia? Szczytówka bardzo długo gaśnie po machnięciu. To tyle co do pierwszych wrażeń. 

IMG20240313103703.jpg

IMG20240313103710.jpg

IMG20240313112222.jpg

IMG20240313112254.jpg

IMG20240313112302.jpg

IMG20240313112356.jpg

IMG20240313112414.jpg

IMG20240313112441.jpg

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim wypadzie nad morze kumple mieli SG4 3 m 10-30 g i z tego co mi się rzuciło w oczy to mało materiału w szczytówce tego kija.

Przy mojej Shimano Dialunie i kumpla Speedmasterze można powiedzieć, że SG miało papierowy blank... więc połamania :grin-min:

💩💩💩

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, ArekH napisał(a):

Wczoraj dotarł. Jak by co nie jest to recenzja a pierwsze wrażenie.  3 rzeczy mnie zaskoczyły. 1- Kij ma bardzo ciekawy kamuflaż, wojskowy. Na zdjęciach tego nie zauważyłem. Nawet omotki są pokryte taką matową masą a wszystko w kolorze khaki. Bardzo ciekawy efekt. 2- uchwyt kołowrotka. Nie miałem jeszcze z takim do czynienia a wydaje się genialny. Fore Grip jest osobno dokręcaną blokadą co eliminuje luzowanie kołowrotka. 3- Praca. Myślałem że będzie ciut twardszy i tu różnimy się z Emilem, ale mogłem być przygotowany gdy pisało akcja Fast. Poza tym kije spiningowe to dla mnie nowy teren. Zastanawia mnie tyko prowadzenie Twistera 10cm przy główce 14g. tym kijem.  

Kij jest bardzo lekki i dobrze wyważony. Pełna ulubiona rękojeść z korka, Moim zdaniem lepiej wyważająca wędzisko zakończona korkogumą, a fore grip piankowy. Do czego mam zastrzeżenia? Szczytówka bardzo długo gaśnie po machnięciu. To tyle co do pierwszych wrażeń. 

IMG20240313103703.jpg

IMG20240313103710.jpg

IMG20240313112222.jpg

IMG20240313112254.jpg

IMG20240313112302.jpg

IMG20240313112356.jpg

IMG20240313112414.jpg

IMG20240313112441.jpg

Fajny wstępny opis🔥🔥🔥

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...