Skocz do zawartości

Jezioro Wicko Wielkie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Koledzy,
już miałem nadzieje, że będę mógł wspólnie zgłębiać jedynie problematykę wędkarską, a temat wraca jak bumerang.
Proponuję, aby zasunąć zasłonę milczenia. Nikogo nie chcę i nie chciałem obrazić, pomówić, zdenerwować, skasować, kopać,  ale na życzenie "aktywistów" mogę przygotować obszerniejszą informację na temat penetracji Delty przez kolegę Grendzia. 
Kotwic - dzięki za rzeczowy i mądry  wpis.
Znudzony tematem, nieustająco Wszystkich pozdrawiam. 
 
 
To ja mam takie "życzenie"... I niech mi któryś z Was jedno wyjaśni, dlaczego po pół roku dopiero się obudziliście z tym tematem? Ciekawe czy inne łodzie tak wnikliwie pilnowaliście? Śmiem twierdzić, że pewnie nie, bo to byli miejscowi i wtedy już nie ma problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 minut temu, Jacek napisał:

Szanowni Koledzy,

już miałem nadzieje, że będę mógł wspólnie zgłębiać jedynie problematykę wędkarską, a temat wraca jak bumerang.

Proponuję, aby zasunąć zasłonę milczenia. Nikogo nie chcę i nie chciałem obrazić, pomówić, zdenerwować, skasować, kopać,  ale na życzenie "aktywistów" mogę przygotować obszerniejszą informację na temat penetracji Delty przez kolegę Grendzia. 

Kotwic - dzięki za rzeczowy i mądry  wpis.

Znudzony tematem, nieustająco Wszystkich pozdrawiam. 

 

 

Jak mi się uda to mogę zgrać z echo trasy i na mapce naniose gdzie łowiłem, docelowo możemy to skonfrontować z Wickowym Pegasusem, nie mam z tym problemu.?

Jeśli mnie w jakikolwiek sposób monitorowano, to dlaczego wtedy nie zostałem upominamy, pouczony  lub jakkolwiek ukarany mandatem przez Policję czy inna straż, już doszliśmy do tego, że były miejsca gdzie nie było wolno wędkować wtedy z lodzi, a mi się wydawało, że można było. Jestem winny, poddam się karze, jak założycie mi sprawę, do ustalenia czy robiłem to z premedytacją czy nieświadomie, słowo przeciwko słowu... Ja uważam, że nie świadomie, wg Waszych wpisów można dojść, że celowo.

Czy wiadomo ile ryb złowiłem,  zabrałem, zjadłem ponadto co jest na forum i czy coś zostało wypuszczone?

A jeśli o mnie już wszystko wiadomo to mam dodatkowe pytanie.

Co stało się z moim zgłoszeniem do Wolińskiego Parku Narodowego, jaka była relacja służb na sieci, oprócz odpowiedzi od Dyrektora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu kurde nie wiem czy Ty możesz i cokolwiek pytać, czy czegokolwiek oczekiwać... Przecież to z góry jest założone, że robiłeś to z premedytacją... Przecież jeszcze w szafie kwity na Ciebie mają i mogą ich użyć... Jeszcze wyjdzie, że mają zdjęcia jak się "odlewasz" do wody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
24 minuty temu, mav3rick napisał:

@Grendziu kurde nie wiem czy Ty możesz i cokolwiek pytać, czy czegokolwiek oczekiwać... Przecież to z góry jest założone, że robiłeś to z premedytacją... Przecież jeszcze w szafie kwity na Ciebie mają i mogą ich użyć... Jeszcze wyjdzie, że mają zdjęcia jak się "odlewasz" do wody...

Wyluzuj, zależy mi  na merytorycznej rozmowie, ja chcę zwiedzaniem ludzi zachęcać do poznawania wód w Polsce, a nie zniechęcać.

A tym bardziej unikać błędów, bo jak do tej pory wydawało mi się, że promuje etyczne wędkarstwo, reaguje na zmiany, choćby w regulaminie aktualnie w Nienawiszczu, gdzie latami można coś ulepszać.

Po to są też ludzie z danego regionu, aby czasami pomóc, nie koniecznie piętnować, ale przyjmuje na razie większość na klatę i czekam co będzie dalej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj, zależy mi  na merytorycznej rozmowie, ja chcę zwiedzaniem ludzi zachęcać do poznawania wód w Polsce, a nie zniechęcać.
A tym bardziej unikać błędów, bo jak do tej pory wydawało mi się, że promuje etyczne wędkarstwo, reaguje na zmiany, choćby w regulaminie aktualnie w Nienawiszczu, gdzie latami można coś ulepszać.
Po to są też ludzie z danego regionu, aby czasami pomóc, nie koniecznie piętnować, ale przyjmuje na razie większość na klatę i czekam co będzie dalej.
 
Ale ja mam pełen luz, tylko jak wpada dwóch gości, którzy mają tylko swoją rację, to chyba coś nie halo jest. Ile możesz się kajać. Sytuacja dawno wyjaśniona, przyznałeś się do błędu, ale to nadal mało... Jeszcze jakieś wpłaty na dom dziecka... Kurde strach pomyśleć, co by było, jak byś rybę zabrał... Byś do końca życia się nie wypłacił. Każdy z Nas popełnia błędy, Ty do swojego sie przyznałeś, wyraziłeś skruchę. Więc po co nadal drążyć ten temat i jeszcze straszenie, że coś więcej mogą o Twoim pływaniu napisać... Wątpię byś z drugiej strony dostał jakieś merytoryczne odpowiedzi, bo z kłusownikami nie wchodzą w polemikę...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
12 godzin temu, Grendziu napisał:

??? widziane na fejsie???

Screenshot_2022_0521_091543.jpg

Trudno mi to barbarzyństwo komentować. Ewidentne kłusownictwo. N

a Delcie cisza i spokój, jak "Bóg przykazał". Wypatrujemy czerwca.

Cieszę się, że temat ożył ! 

Pozdrawiam i życzę udanego sezonu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...