Skocz do zawartości

FISH & FIGHT 2022 / On-line


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem powalczyć jeszcze o lepszy wynik, ale rozkłada mnie choróbsko.

Wiec życzę już z góry wszystkim startującym, i wygranym - Gratulacje ?

Pod dużym znakiem zapytanie stoi też grupowa przyszlotygodniowa zasiadka karpiowa ?

 

Co do innych startujących.

@NPC powinieneś uwzględnić zdjęcia z zasiadek startujących z datą wsteczną. Ze względu na niemożność dodawania zdjęć,  w dalszym ciągu 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem powalczyć jeszcze o lepszy wynik, ale rozkłada mnie choróbsko.
Wiec życzę już z góry wszystkim startującym, i wygranym - Gratulacje
Pod dużym znakiem zapytanie stoi też grupowa przyszlotygodniowa zasiadka karpiowa ?
 
Co do innych startujących.
[mention=879]NPC[/mention] powinieneś uwzględnić zdjęcia z zasiadek startujących z datą wsteczną. Ze względu na niemożność dodawania zdjęć,  w dalszym ciągu 

Mariusz, życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Sezon się nie kończy i za tydzień zaczyna SIĘ cykl kwartalny "JESIEN"
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Splot napisał:

Powiem Wam drodzy koledzy, że przydała by się informacja ile cm mają najwieksze ryby. Ja tego w tabeli nie widzę

O to pytałem już kiedyś @NPC ale powiedział, że to za dużo roboty i żebym się wziął za coś pożytecznego, a nie marudził! ?

 

Za to powiem Tobie, że na miarce jest taka kreseczka.

Pokazuje początek miarki.

Ten leszcz miał ponad 70 cm a Ty gapo jak zrobiłeś to zdjęcie? ?

Leszcz marzenie !

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to pytałem już kiedyś [mention=879]NPC[/mention] ale powiedział, że to za dużo roboty i żebym się wziął za coś pożytecznego, a nie marudził! 
 
Za to powiem Tobie, że na miarce jest taka kreseczka.
Pokazuje początek miarki.
Ten leszcz miał ponad 70 cm a Ty gapo jak zrobiłeś to zdjęcie? 
Leszcz marzenie !
Może znowu wpadnie to poprawię nie linie ich mierzyć bo strasznie się rzucają i później wszystko łącznie z moją głową jest w śluzie.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Splot

Wyniki są liczone automatycznie w tabelce w stylu Excel'a, by ułatwić sobie życie. Zaznaczam największą rybę z danego gatunku kolorem.
Wiem, może nie jest to najlepsze rozwiązanie ale szybki i sprawne.

 

@Grendziu 
Dodaję wyniki w dwóch formach, nie wiem czy lepiej będzie jak obrazek będzie pionowy czy poziomy. Na FB chyba lepszy będzie pion.

 

W każdym razie jak ktoś ma wątpliwości, uwagi czy jakieś inne propozycje to piszcie, jeszcze nie gryzę choć kto tam wie :P 

 

 

No i mi wyskakuje problem z wysyłaniem zdjęć. Obrazki w linku

 

Wersja pozioma/standardowa:

https://drive.google.com/file/d/19j9JWPh2xAaG-ETdf4dushxYm3o26kWP/view?usp=sharing

 

Wersja pionowa:

https://drive.google.com/file/d/19j9JWPh2xAaG-ETdf4dushxYm3o26kWP/view?usp=sharing

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na FISH & FIGHT 2022 / On-line

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...