Skocz do zawartości

FISH & FIGHT 2022 / On-line


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś się ruszyło z rybami, czy to pogoda czy czas pozwolił ale coś zaczynacie łowić co mnie cieszy.

Stety niestety mój faworyt nadal zajmuje zaszczytne pierwsze miejsce, drobny szczegół, że miejsce pierwsze od końca i nadal ma minus 15 199 punktów karnych ale wierzę w niego. Dasz radę @Hotpoint

 

No i nie zapominajmy, że ja jestem Waszym sędzią trenerem

c574c0524d44bf39dd607c0647bb5216.jpg

 

 

Teraz nudna część czyli statystyki:

wyniki.png.b1a02177bb8f6b9c5da39e0d2c758906.png

 

 

A na koniec

a-ku-ku.jpg

  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, NPC napisał:

Stety niestety mój faworyt nadal zajmuje zaszczytne pierwsze miejsce, drobny szczegół, że miejsce pierwsze od końca i nadal ma minus 15 199 punktów karnych ale wierzę w niego. Dasz radę @Hotpoint

Robię co mogę, żeby mnie nikt nie strącił z tego zaszczytnego miejsca.

  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie szczęście, że dzisiaj odmówiłem pracy innej jak przy komputerze w niedzielę.
 

@suwi na zdjęciu jest 101 i tyle zaliczam, na czerwono jest 102 cm wg miarki, tak widzę, że zdjęcie jest zrobione pod kątem ale tyle wychodzi ze zdjęcia. Nie miej mi tego za złe.

 

s1.png.27839588692993987edfa5182ad356be.png

 

 

Każdy dzień to przetasowanie w wynikach, dzieje się! Jest też więcej gatunków na liście.

wyniki.png.b6a6230de5ba7c995ffefdef159cbd8a.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NPC napisał:

suwi na zdjęciu jest 101 i tyle zaliczam, na czerwono jest 102 cm wg miarki, tak widzę, że zdjęcie jest zrobione pod kątem ale tyle wychodzi ze zdjęcia. Nie miej mi tego za złe.

Nie spojrzałem dokładnie na zdjęcie Pewnie ze 101 tak wyszło zdjęcie tyle jest zaliczone Prosta sprawa ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na FISH & FIGHT 2022 / On-line

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...