Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie w Chinach online


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Dnia 24.01.2020 o 14:47, Hotpoint napisał:

16,17 zł 42%OFF | TacklePRO M20 1 sztuk czarny Minnow sztuczne pływające przynęty 100mm 15.6g przynęty na ryby twarda przynęta Pesca wędkarskiego 6 kolory https://s.click.aliexpress.com/e/_TzyLR

Wiem, że Srodo, ale zwrócić proszę na komentarze prosto z Polski?

Nie zdzwilbym się, gdyby jeden Pan w naszym kraju czasami tego nie produkował dla Chińczyków np na drukarce 3d, a to by szło potem na Ali???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grendziu napisał:

Wiem, że Srodo, ale zwrócić proszę na komentarze prosto z Polski?

Widać, że gościu się zna.

Można mu zaufać :grin-min::grin-min::grin-min:

8 minut temu, Grendziu napisał:

Nie zdzwilbym się, gdyby jeden Pan w naszym kraju czasami tego nie produkował dla Chińczyków np na drukarce 3d, a to by szło potem na Ali???????

Drukarką to byś narobił... ???

Wtryskarka i zgrzewarka ultradźwiękowa misiek.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elvis napisał:

Między innymi to Screenshot_20200124_092157_com.alibaba.aliexpresshd.jpg.5af0e7aa67e8f15dc8b1b6e9e3906f0f.jpg

Aaaa. To dla naszych forumowych dzieciaków, w okresie zimowym, jak nie wiedzą co, poza spławikiem,;) się do wody wrzuca. Jak grzechotka, dla mojej wnusi! 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ArekH napisał:

Aaaa. To dla naszych forumowych dzieciaków, w okresie zimowym, jak nie wiedzą co, poza spławikiem,;) się do wody wrzuca. Jak grzechotka, dla mojej wnusi! 

Dzieci się bawia grzechotkami i je kupują. Tylko po co? :P

Mi się nie sprawdzały przynęty z Chin poza gumami. A te z grzechotką to dla mnie porażka nawet od Rapali.

No ale ja nie umiem lapać ryb i się nie znam.

 

5 godzin temu, elvis napisał:

Na targach zawsze się takie duże dzieci tym bawią w tych basenach i akwariach.
No , ale koledzy wyżej napisali, że w wannie też można się rym pobawić....

Te wobki właśnie do tego służą. Do zabawy w wannie. Zamiast wspierać polskiego i znanego na całym świecie producenta to biorą jakieś wydmuszki. Tak Salmo jest znane na całym świecie i polecane przez wielu. Od Szwecji przez USA po Kanadę. O Rossiji nie wspomnę :)

 

Podpowiem: przy prawdziwym castingu używasz takiej grubej plecionki, że wyciągasz drzewa z wody a jak zahaczysz o coś czego nie wyciągniesz to kotwica czy kółeczko łącznikowe nie wytrzyma. Tak, używa się plecionek o wytrzymałości przekraczającej wytrzymałość przeciętnego zestawu szarpakowego. Tak x2 :)

Kto rzucał przynętami od 70 gr w górę zrozumie, że tutaj technicznie będzie blisko łowienia sumów. Tym co nie rzucali już tłumaczę: przy wyrzucie jerkiem i multiku może się zdarzyć broda, czyli nagłe zatrzymanie lecącej przynęty. Przeciążenie urwie nam przynętę więc używamy grubszej plecionki.

Coś jak nagłe zatrzymanie zestawu na rzekę ważącego 100 gr w połowie trasy. Pstryk i po zestawie.

Edytowane przez NPC
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...