Skocz do zawartości

Jaka dziś pogoda?


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miesiąc tarłowy,więc z rekordami ciężko. Ja akurat mam trochę zaległości w domu. Więc muszę poudawać zaangażowanie. B|

Z rana wyjazd do miasta z Anulą.Po południu muszę zamontować pompę hydroforową ,bo wróciła z remontu. A no i taras przygotowuję pod papę i panele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnie dni były ciepłe i słoneczne (20-25°C).

Wczoraj w nocy jednak pojawiły się deszczowe chmury i ochłodziło się. Dziś rano temperatura powietrza wynosiła 12°C, natomiast temperatura wody 17°C. :D. Teraz powoli przeciera się i robi się coraz cieplej. :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie słonecznie ,choć lekko przymglone. temp. 20st. w cieniu. 

Jutro jadę z Anulą poleżakować nad Odrą. Może coś uda się wydłubać przy okazji,ale bez ciśnienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pogoda niesamowita.

Wieje potężnie (nawet do 9 B), mnóstwo połamanych gałęzi i gałązek.

Na Niegocinie fale ponad 0,5 m.

Fajnie się spaceruje brzegiem jeziora, wśród hałasu fal, bryzgów wody i potężnego szumu wiatru.

Pomysł na wędkowanie spełzł na niczym, jeno kilka fotek robiłem i jutro tu podrzucę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś trochę spokojniej, czasem powieje solidniej, ale to ledwie 3-4 B. :D

 

Za to wczoraj jezioro Niegocin wyglądało jak przy sztormie.
Niestety, zdjęcia tylko z telefonicznego pstrykacza i ciężko było utrzymać ostrość.

 

Gdy było "spokojniej" to wiało tylko tak do 6 B.

Niegocin sztorm 1a.jpg

 

Niegocin sztorm 1.jpg

 

Ale wiatr w porywach osiągał lepszą prędkość, co utrudniało nawet fotografowanie:

Niegocin sztorm 2.jpg

Niegocin sztorm 3.jpg

Niegocin sztorm 4.jpg

 

Przyznam, że spacer był ciekawy i nietypowy.

Wieczorem nawet żaglówkę trzeba było awaryjnie w kanale prowadzić, bo uległa uszkodzeniu (fotek nie mam, bo byłem przy łódce).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...