Skocz do zawartości

Jaka dziś pogoda?


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Sądząc po temperaturze w domu (27,5), to prawie tropiki... (kogoś zabiję, jak wróci wieczorem).  Na termometrze od północnej strony - 14, zatem sprawdzam ten od południa... +7 ???, szyk i elegancja, tak może być ☺️

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Sądząc po temperaturze w domu (27,5), to prawie tropiki... (kogoś zabiję, jak wróci wieczorem).  Na termometrze od północnej strony - 14, zatem sprawdzam ten od południa... +7 , szyk i elegancja, tak może być
Ktoś dba o Ciebie żebyś nie zmarzla w ten mroźny poranek i zamiast podziękować kawcia herbatka to będzie bura ???

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Splot napisał:

Ktoś dba o Ciebie żebyś nie zmarzla w ten mroźny poranek i zamiast podziękować kawcia herbatka to będzie bura ???

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Bo tak... 

Budzę się, tak ciepło, myślę: lato!  ☺️☺️☺️, podchodzę do okna i... wstrząs termiczny, rozczarowanie i ręce opadają... Niech ktoś wygoni tę straszną zimę, bleeeeeee.... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak... 
Budzę się, tak ciepło, myślę: lato!  , podchodzę do okna i... wstrząs termiczny, rozczarowanie i ręce opadają... Niech ktoś wygoni tę straszną zimę, bleeeeeee.... 
Ty nie narzekaj, bo gdyby nie zima to byś nie mogła przeżyć, że jesteś uziemienia, a tak trochę miniej boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, elvis napisał:
1 godzinę temu, Ruda napisał:
Bo tak... 
Budzę się, tak ciepło, myślę: lato!  emoji5.pngemoji5.pngemoji5.png, podchodzę do okna i... wstrząs termiczny, rozczarowanie i ręce opadają... Niech ktoś wygoni tę straszną zimę, bleeeeeee.... 

Ty nie narzekaj, bo gdyby nie zima to byś nie mogła przeżyć, że jesteś uziemienia, a tak trochę miniej boli.

Może trochę racji w tym, ale tylko trochę ?

Za to jaka bym była opalona po 3 miesiącach leżakowania na działce ?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Ruda napisał:

Za to jaka bym była opalona po 3 miesiącach leżakowania na działce ?

W słońcu to nawet -10°C nie jest takie straszne i korzystać z leżaka można. :D

 

Zima zorientowała się, że niebawem koniec tej pory roku.
Dziś o poranku było -20°C. Dzień zapowiada się słonecznie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra z tym mrozem Jeszcze kilka dni takiej pogody i przestanę funkcjonować Co ja bym dała żeby już ciepełko było...

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mała napisał:

Masakra z tym mrozem emoji22.pngemoji32.png Jeszcze kilka dni takiej pogody i przestanę funkcjonować emoji102.pngemoji300.png Co ja bym dała żeby już ciepełko było...

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
 

Jednak, co to znaczy urodzić się tego samego dnia ? Myślę, tak samo.  Masakra pogodowa! A Ty mój biedaku jeszcze do pracy musisz chodzić ? ? My majowe dziewczyny powinnyśmy zawsze mieć ciepełko... 

Nie dość, że dzisiaj na mnie jak na debila w mieście się patrzyli (jedyne buty, jakie mogę nosić do ortezy, to krótkie conversy), to do teraz nogi nie mogę rozgrzać ?☹️?. 

I hate winter ❄ 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ruda napisał:

? ? My majowe dziewczyny powinnyśmy zawsze mieć ciepełko... 

I chłopakI ?

 Na rozgrzewkę termofor i grzaniec ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...