Skocz do zawartości

Jaka dziś pogoda?


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Splot napisał:

Ostatnio widziałem artykuł na wp.pl że w Święta ma być po +25. Kłamcy z prasy.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Ja już słyszałem chyba ze cztery wersje pogody: +25 słonecznie, +2 pochmurnie, potem +20 słonecznie, a teraz +15 z deszczem :P  hehee, uwierzę jak dożyję i zobaczę (wróć - poczuję na skórze ;))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja popełniłem duży błąd, że zaufałem prognozom. Trzeba było nie kończyć sezonu podlodowego, bo jeszcze śmiało można łowić. Może nie wszędzie, ale na dużych jeziorach, w zacienionych zatokach, to 15 cm. lodu będzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dominik napisał:

Ja popełniłem duży błąd, że zaufałem prognozom. Trzeba było nie kończyć sezonu podlodowego, bo jeszcze śmiało można łowić. Może nie wszędzie, ale na dużych jeziorach, w zacienionych zatokach, to 15 cm. lodu będzie.

Racja Dominiku. Niektóre jeziora mają jeszcze wytrzymały lód, inne natomiast już utraciły nośną pokrywę lodową.
W sumie to warto by zrobić artykuł o tym.

Ale do tematu.
Dziś pogoda aż kusiła wyjść na ryby. Dość słonecznie, temperatura około 3°C, umiarkowany wiatr.
Trzeba jednak brać pod uwagę dużą wilgotność powietrza, oraz to, że cieki zaczynają pozbywać się pokrywy lodowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NDY4MzE1Jy12e2JMcQU2cGwFYh5rRj4tNFNjCike

 

Nad Polską przechodzi strefa opadów. IMGW wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia dla ośmiu województw z powodu opadów śniegu. Alerty ogłoszono także dla południowej Małopolski oraz Podkarpacia - tam mogą występować opady marznącego deszczu lub deszczu ze śniegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...