Skocz do zawartości

Jaka dziś pogoda?


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Grzes77 napisał:

Wybieramy się niebawem na weekend majowy, a tu takie "heheszki" ?

Dobrze, że na Grębów nie biorę zestawów klasycznych, bo by plecionka zamarzała, Tomek mówił, że mają być przymrozki, a teraz wali śniegiem.

20210426_071726.jpg

 

o 5.30 -2stC 

Ładną mamy zimę tej wiosny ?:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, suwi napisał:

O 4;10 W Giżycku było -5 Dzis pochmurna noc to pewnie Bedzie cieplej 

Zaraz pełnia ( teściowa miotłe szykuje )  to znowu przymrozki  będą 

Pachnie mi malizną ?? Tuti było -7, ale fakt - bardzo lokalnie, w niecce, przy akwenie.

W sumie to żadna afera. Z 10 lat temu, w czerwcu, z samego rana kolega podesłał mi fotkę wiaderka z lodem, gdzie wieczorem była woda.

Takie tam - lodowe jęzory. Do pracy mam 2 km. Jak do tej pory największa różnica temperatur wyniosła 5 stopni.?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

U mnie od 24h. pada. 

Tak wymarzłem przez te ostatnie 10 razy pływania w tym roku, że myśle o wyprawie do Hiszpanii, mamy maj, ciut zielono i "pizdzi" mój ulubiony kwiecień już minął, a ja zamiast dzisiaj na rybach, będę leżał w chacie i zbijał bąki jak słabak @Hotpoint

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Grendziu napisał:

będę leżał w chacie i zbijał bąki jak słabak @Hotpoint

Nie mam tego problemu bo dziś pracuję. Jutro wyskoczę do miasta po robaki i w tygodniu nad rzekę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

będę leżał w chacie i zbijał bąki

Jak bym miał ksywę Najgrubszy to pewnie bym tak zrobił, ale nic z tego. Zaraz zaczynam to co pewnie będzie zajmować największą część wolnego czasu w tym roku, czyli wyburzanie i budowa.

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

A dla wielu na tej planecie nadal nie ma efektu cieplarnianego, roztopów, zmiany klimatu...

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,174372,27276536,upaly-w-kanadzie-niemal-niemozliwe-bez-zmian-klimatu-nie.html#s=BoxMMt1

A propos, pogoda wydaje się u mnie być super na ryby dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...