Skocz do zawartości

FISH & FIGHT 2023 / On-line


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, elvis napisał(a):

Pomyłek oczywiście nie omieszkam wskazać, ale mnie chodziło o tą sytuację z Pawła rybami. Nieważne, nie było sprawy. emoji6.png

no chyba się Pawell nie obraził. jest świetnym fachowcem, odrobi. to tylko zabawa z elementami rywalizacji😜. nawet mnie namówili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elvis napisał(a):

Pomyłek oczywiście nie omieszkam wskazać, ale mnie chodziło o tą sytuację z Pawła rybami. Nieważne, nie było sprawy. emoji6.png

Wskazuj, wskazuj, nie mam o to pretensji ani problemów z tym. Po to daję wyniki by każdy sprawdził czy się wszystko zgadza.

Nie myli się tylko ten co nic nie robi* 

 

 

Pomijam tych co dadzą''darowiznę'' w co najmniej 10 kg złota. Ci mają pierwszeństwo ale to wiadomo :P  Przy obecnych cenach to około 670 tyś. USD

Prawie jak za darmo! Polecam się! :D 

 

Co do Pawła to nie wstawił zdjęć ryb w tym wątku, za to napisał, że złowi większe i je wstawi. Mam związane ręce.

 

 

 

 

* Nie prawda on się też myli, tylko nie ponosi kosztu porażki lub zysku sukcesu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elvis napisał(a):

@npc zgloszam karasia nr2IMG_20230319_145427.jpg

nie doganiaj mnie, proszę, bo się potnę😁. łoj, ja biedny. a tak serio to jak już Ty miałeś problemy to znaczy, że nadchodzi wiosenne przesilenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, christhof70 napisał(a):

no to są kpiny😁. ja tam widzę 39

Zobaczymy moralność sędziego. Nie wątpię w Jarka. Ale wydaje mi się że sędzia nie może sam zawyżyć wyniku. Obym się mylił. 

 

4 godziny temu, Splot napisał(a):

@npc płoć nr 1 37cmf81ce1fed5bc829418c055e2e48c9642.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Myślałem że tylko z morza takie wchodzą. Gratuluję! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArekH@christhof70 miarka od Prezesa @Grendziu  trochę się zagniata i wolałem ująć niż usłyszeć, że sztucznie zawyżam- chociaż była by to wina tenisisty 😁.

8 godzin temu, ArekH napisał(a):

Zobaczymy moralność sędziego. Nie wątpię w Jarka. Ale wydaje mi się że sędzia nie może sam zawyżyć wyniku. Obym się mylił. 

 

Myślałem że tylko z morza takie wchodzą. Gratuluję! 

Dzięki :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Splot napisał(a):

@ArekH@christhof70 miarka od Prezesa @Grendziu  trochę się zagniata i wolałem ująć niż usłyszeć, że sztucznie zawyżam- chociaż była by to wina tenisisty 😁.

Dzięki :)  

 

9 minut temu, Splot napisał(a):

chociaż była by to wina tenisisty 😁.

wczoraj był piłkarzem chyba i coś sobie z kopytami zrobił😁

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, christhof70 napisał(a):

 

wczoraj był piłkarzem chyba i coś sobie z kopytami zrobił😁

Przy mieszaniu herbaty umie sobie zwichnąć nadgarstek. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...