Skocz do zawartości

FISH & FIGHT 2023 / On-line


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ładne wzdręgi
Też byłem pod wrażeniem. Piękne złote i grube sztuki. Nawet specjalnie zmontowałem klasyka by się z nimi pobawić.
Ulejki łowiłem dla zabawy ale przy okazji jakieś punkty wpadną. Świetna woda na trening na klasyka. Jeśli mi nie przejdzie to właśnie tu będę trenował na klasyka skuteczność i szybkościowe łowienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elvis napisał(a):

Też byłem pod wrażeniem. Piękne złote i grube sztuki. Nawet specjalnie zmontowałem klasyka by się z nimi pobawić.
Ulejki łowiłem dla zabawy ale przy okazji jakieś punkty wpadną. Świetna woda na trening na klasyka. Jeśli mi nie przejdzie to właśnie tu będę trenował na klasyka skuteczność i szybkościowe łowienie.

no Ty zawodnik, dla mnie za dużo roboty. korbę mam na liny i karasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, christhof70 napisał(a):

no Ty zawodnik, dla mnie za dużo roboty. korbę mam na liny i karasie

Przynajmniej widzę rywalizację między Wami, brawo Wy💪💪💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, christhof70 napisał(a):

a dzie reszta? tak mnie namawiali i co? sami nic nie wstawiają

Ja gram codziennie w tenisa, nawet jutro wolę być na korcie... Choć łódkę na zaś zostawiłem na wodzie dzisiaj...

PXL_20230430_172046459.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał(a):

Ja gram codziennie w tenisa, nawet jutro wolę być na korcie... Choć łódkę na zaś zostawiłem na wodzie dzisiaj...

PXL_20230430_172046459.jpg

Ty to ze szwecji masz nazgłaszać 5 metrowych ciupaków, 5 50 cm okoni i 5 80 cm sandaczy. inaczej jestes p............a😁

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Ty zawodnik, dla mnie za dużo roboty. korbę mam na liny i karasie
Taki ze mnie zawodnik, że za tydzień zamiast na zawody to jadę z Pawłem na Wapnicę. Po cichu liczę na piękne liny których tam jest sporo, a karpiem też nie pogardzę.
Ten konkurs traktuję jako zabawę, ale i motywację do wyjścia na ryby.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 minut temu, christhof70 napisał(a):

Ty to ze szwecji masz nazgłaszać 5 metrowych ciupaków, 5 50 cm okoni i 5 80 cm sandaczy. inaczej jestes p............a😁

Tam nikt nigdy metrowek nie złowił ponoć.... Niby na ilość idziemy tam, nie na wielkość 💩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elvis napisał(a):

Taki ze mnie zawodnik, że za tydzień zamiast na zawody to jadę z Pawłem na Wapnicę. Po cichu liczę na piękne liny których tam jest sporo, a karpiem też nie pogardzę.
Ten konkurs traktuję jako zabawę, ale i motywację do wyjścia na ryby.

u mnie na jeziorach gdzie jest dużo lina to zazwyczaj do 45cm, a tam gdzie są największe byki to trzeba czasami kilka godzin na jedno branie czekać, bo mały nie weźmie. to są jeziora powyżej 20ha i dość głębokie, do 10 metrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...