Skocz do zawartości

FISH & FIGHT 2023 / On-line


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, elvis napisał(a):

@Npc ten karp Pawła miał minimum 85 cm, ale nie mogliśmy znaleźć miarki, a jak widać 80 cm na macie zabrakło. No ale Ty tu rządzisz więc jak Paweł napisał w innym wątku 80 uzna z pokorą.
Ps Zgłaszam jeśli mogę przy okazji karpia Pawła, bo to jego zdobycz, a ja robiłem dzisiaj zdjęcia i nie wiem czy mu wszystkie wysłałem. 

Cytat

5. Na zdjęciu musi być WYRAŹNIE widoczna miara i długość ryby. Zdjęcia należy wstawić do wątku "FISH & FIGHT 2022 / On-line” w dniu połowu. W przypadku połowów nocnych lub kilku dniowych zasiadek,  dzień połowu rozumie się jako dzień zakończenia połowu. Czas zgłoszenia ryby nie może przekroczyć 48h od czasu zakończenia połowu. Sędzia ma prawo odrzucić zgłoszenie danej ryby, jeśli zdjęcie będzie niewyraźne lub nie spełni w/w warunków.

Już puszczam takie posty co mają więcej niż jedno zdjęcie choć też trzymając się literalnie zapisów regulaminu to dopiero by było.


Jeżeli wstawi to tak jak napisałem - mogę uznać to co widać ze zdjęcia, nie widać na miarce punktu 0 w drugim karpiu choć i w pierwszym jest przesunięcie. Jedynie mógłbym w programie graficznym ustalać długość ryb ale to by nie było uczciwie dla innych. 

W przypadku tego największego karpia wyraźnie widać, że jest większy dlatego jak wstawi to będzie 80. Chcę być uczciwy dla wszystkich, staram się jak mogę by tak było i by nikt mi nie zarzucił stronniczości.

 

@PawelL Dorzucisz słynne "lub czasopisma" to będzie sprawdzane :D 

 

lapowka.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki

image.png.c2f0ea77c06dd69831f5594af6c8b551.png

 

image.png.d5e9eea8e86d50df9e357e9edcde49ff.png

 

@elvis zaczął z przytupem, wskoczył od razu na drugie miejsce i już niewiele mu brakuje do miejsca pierwszego, pewnie do następnego weekendu. Jednak na razie prowadzi @christhof70 i w ciągu tygodnia złowi coś godnego punktacji.

 

Trzymam za Was kciuki! 🤞

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NPC napisał(a):

Wyniki

image.png.c2f0ea77c06dd69831f5594af6c8b551.png

 

image.png.d5e9eea8e86d50df9e357e9edcde49ff.png

 

@elvis zaczął z przytupem, wskoczył od razu na drugie miejsce i już niewiele mu brakuje do miejsca pierwszego, pewnie do następnego weekendu. Jednak na razie prowadzi @christhof70 i w ciągu tygodnia złowi coś godnego punktacji.

 

Trzymam za Was kciuki! 🤞

gratulacje, w końcu łapią ryby. raczej nie wstawię, bo jeszcze z miesiąc będę męczył jazioklenie, a potem się zobaczy😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, NPC napisał(a):

W przypadku tego największego karpia wyraźnie widać, że jest większy dlatego jak wstawi to będzie 80.

Tak jak pisałem w niewłaściwym poście, nie zgłaszam jednak nic.

Bez sensu zgłaszać tego dużego jak tak naprawdę widać tylko, że ma więcej niż 80?

Se dołowie, ......... przecież dopierso początek sezonu i zawodów 🍺

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki
image.png.c2f0ea77c06dd69831f5594af6c8b551.png
 
image.png.d5e9eea8e86d50df9e357e9edcde49ff.png
 
[mention=4]elvis[/mention] zaczął z przytupem, wskoczył od razu na drugie miejsce i już niewiele mu brakuje do miejsca pierwszego, pewnie do następnego weekendu. Jednak na razie prowadzi [mention=2033]christhof70[/mention] i w ciągu tygodnia złowi coś godnego punktacji.
 
Trzymam za Was kciuki! 
@NPC , karaś ma 46 nie 41
Ps. W sprawach sędziowania masz wolną rękę i szanuję każdą decyzję. Nawet nie próbuje jej podważyć.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.3ee783efa6b585f24874f9deb67c8c6f.png

 

image.png.03d2624a4a901af8550a7b66fcac0517.png

 

@elvis Jak się gdzieś pomylę to prostuj, zazwyczaj wrzucam wyniki późno w nocy lub nad ranem to mogę się pomylić. Proszę nie traktuj tego osobiście, @christhof70 też mi zwrócił uwagę i słusznie! Nie wiem, może zostało mi z karpia? Nie wiem, w każdym razie poprawiłem.

Nie jestem Trybunałem Stanu, można się odwoływać :P 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.3ee783efa6b585f24874f9deb67c8c6f.png
 
image.png.03d2624a4a901af8550a7b66fcac0517.png
 
[mention=4]elvis[/mention] Jak się gdzieś pomylę to prostuj, zazwyczaj wrzucam wyniki późno w nocy lub nad ranem to mogę się pomylić. Proszę nie traktuj tego osobiście, [mention=2033]christhof70[/mention] też mi zwrócił uwagę i słusznie! Nie wiem, może zostało mi z karpia? Nie wiem, w każdym razie poprawiłem.
Nie jestem Trybunałem Stanu, można się odwoływać  
Pomyłek oczywiście nie omieszkam wskazać, ale mnie chodziło o tą sytuację z Pawła rybami. Nieważne, nie było sprawy.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...