Skocz do zawartości

Rzeka - to co kocham


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ale mnie korci aby wrócić nad rzekę. To tam czułbym sie jak dziecko chłonny na nowo wiedzy wędkarskiej.

To tam zawsze miałem dylemat czy spinn czy feeder.

To tam zawsze marzyłem o rekordach i potworach, których nigdy nie złowiłem :icon_arrow1:

Ja chcę nad rzekę>:(

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie chciał bym urazić, ale dla Mnie wędkowanie na wodach stojących, jest po prostu nudne. W żadnym wypadku łatwe, po prostu nudne. Jak nie widzę wirów na tafli, źle się czuję! 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pozwole się nie zgodzić. 228h jeziorowatego szczęścia też daje satysfakcję. Dłubanie leszczy na plus 10m głębokości poezja? 

Wszytko ma swoje plusy i minusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Wszytko ma swoje plusy i minusy.

Tu się zgadzam. Ale wiesz, do tej samej rzeki, nie wejdziesz nigdy. Twoje 10 metrów? Zmieni się, jeśli w ogóle, po setkach lat! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

Tu się zgadzam. Ale wiesz, do tej samej rzeki, nie wejdziesz nigdy. Twoje 10 metrów? Zmieni się, jeśli w ogóle, po setkach lat! 

Co roku zmienia się dno i cala struktura. Pogadaj z @MacAir jak co roku życie budzi i rodzi się w innych miejscach na nowo. Ryby szukają nowych ścieżek, miejs ochronnych, żywieniowych.  Jezioro jest cudem natury kolego nie mniejszym niż rzeka jak dla mnie:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał:

Jezioro jest cudem natury kolego nie mniejszym niż rzeka jak dla mnie:champagne-2010:

To brednie i kalumnie. Nie porównuj dużej kałuży, do rwącej wody. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 godzin temu, ArekH napisał:

To brednie i kalumnie. Nie porównuj dużej kałuży, do rwącej wody. 

Kałuża to staw. Jezioro nie. Równie dobrze, po szerokosci względem  jezior, można pisać, że rzeki to waskie strumyki czy ciurki. Misiu ja nie obrażam rzek poza tym przykładem, kocham jeziora, bo na nich się wychowałem, a co mnie kręci do nich ostatnio to napisałem wyżej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...