Skocz do zawartości

kosz wędkarski z oparciem


andrzej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A widzisz tu jest problem. Zasadniczo chcę się ograniczyć do feedera, ale u spławik mi nie jest obojętny. Mam syna, a nawet dwóch co wędkują i jeden nawet próbuje sił na zawodach i mu się nawet udaje. Stąd moje dylematy. Sam też trochę "zawodnicze" więc fotel nie wchodzi w rachubę, zresztą nam opcję full wypas jakiej nawet producent nie wymyślił.
Najlepszy wydaje się Caperlan(podnóżek,cena) i Behr(gabaryt ,cena) ze względu na małą wagę, gabaryt i cenę. Nie jestem mobilny więc...
Browning ani tym bardziej Preston nie wchodzi na razie w rachubę. Chyba? Choć wersja z oparciem wydaje się najlepszym rozwiązaniem zarówno do feedera jak i spławika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja ci doradzam kolego jeśli chcesz synowi kupić coś w sensowne cenie to kup ten k

67-CO-2MX.jpg

Model VDE-R TEAM Kosz wędkarski COMPACT MX 2

Konfiguracja podstawowa:
- kosz z jedną aluminiową kasetą (pod siedzeniem) oraz ramą nośną do montażu kaset
- stabilny wysuwany podest
- 4 aluminiowe nogiteleskopowe, 2 bez teleskopu.

- gniazdo na Stopa

cena zaczynaj się od 500 do 700 zł kosz jest na nogach d 25 co daje ci wielki dostęp do akcesorii 

mam model starszy już prawie 5 lat i powiem ci ze nie jest zły, ma swoje wady ale ten widzie ma poprawione te wady, kasety kosztują do niego około 70 zł.

ja myśle nad zakupem modelu VDE-R TEAM Kosz wędkarski COMPACT TX 2 67-CO-2TX

kosz-z-platforma-van-den-eynde-robinson-

Kosze wędkarskieto kolejna propozycja profesjonalnej linii doskonałych produktów Van Den Eynde Robinson Team. Wychodzi ona naprzeciw potrzebom nie tylko wędkarzy spławikowych, biorących udział w zawodach wędkarskich, ale również wszystkim innym, którzy chcą czuć się komfortowo i bezpiecznie w czasie łowienia.

Wielofunkcyjne siedzisko wędkarskie, możliwość rozbudowy z wykorzystaniem rożnych dostępnych modułów.

Konfiguracja podstawowa:
- kosz z jedną aluminiową kasetą (pod siedzeniem) oraz ramą nośną do montażu kaset
- podest pod nogi
- 6 aluminiowych nóg teleskopowych

 

Praktycznie wszystkie kosze sa wykonywanie w chinach oprócz RIVE ale ta firma zaczyna się od 3,5 tys za model 15 letni 

a Nowe modele zaczynają się od 4,5 tys . 

jak będziesz miał miał jakieś pytania do kosza marki Robinson to wal powiem ci z czym mam problemy co ja poprawiłem.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Tak się akurat składa, że przeglądałem oferty na te kosze. Szczególnie na ten drugi TX 2. Inny niż wszystkie.
Może jeszcze się wstrzymam i zobaczę jak młody będzie rozwijać wędkarsko. I faktycznie kupię coś lepszego. Dla mnie wystarczy ten prosty Behr , a podnóżek zrobię sobie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Elvis napisał:

Dzięki. Tak się akurat składa, że przeglądałem oferty na te kosze. Szczególnie na ten drugi TX 2. Inny niż wszystkie.
Może jeszcze się wstrzymam i zobaczę jak młody będzie rozwijać wędkarsko. I faktycznie kupię coś lepszego. Dla mnie wystarczy ten prosty Behr , a podnóżek zrobię sobie sam.

w  jakich sumach chcesz przeznaczyć na kosz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...