Skocz do zawartości

Kołowrotek karpiowy w rozsądnej cenie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie Łukaszu. To nowsza maszynka. Nawet w ręku nie Miałem. Potrzymałem sobie Okumę Aventa. Na sucho? Świetny młynek w doskonałej cenie. Na zdjęciu, najmniejszy model, 5000. 

IMG_20180209_145224.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ArekH napisał:

Nie Łukaszu. To nowsza maszynka. Nawet w ręku nie Miałem. Potrzymałem sobie Okumę Aventa. Na sucho? Świetny młynek w doskonałej cenie. Na zdjęciu, najmniejszy model, 5000. 

IMG_20180209_145224.jpg

Tez tak twierdze ?

DSC_0193.JPG.9da9403d82336438f47a1a07e2a180a3.JPG

Jedyne 70€

Edytowane przez MrProper
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suwi shiemono tego co pokazujesz nie znam.

Co do okumy mam awersje na drewniane ichwyty po dwoch sezonach zaczyna to pekac ... etc... niechce tego widziec.

Na fejsie leca rozsadne uzywki. Non toper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, MjMaciek napisał:

Co do okumy mam awersje na drewniane ichwyty po dwoch sezonach zaczyna to pekac ... etc... niechce tego widziec.

Maćku, wystarczy raz na jakiś czas "pomiziać" olejem lnianym. Wiadomo że drewno i woda się nie kochają. Konserwacja musowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Maćku, wystarczy raz na jakiś czas "pomiziać" olejem lnianym. Wiadomo że drewno i woda się nie kochają. Konserwacja musowa. 

Nie musi być lniany zwykły rzepakowy tez jest ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Z taką żyłką to chyba pod karpiówkę?
Wystarczy 0.26 no max 0.28 i to nie przegrubiona.
Ja używam 0.20-.0.22 pod dystans, a na bliskie odległości 0.24-0.26
Ten kołowrotek może mieć dość małą szpulę skoro nawija 83cm żyłki przy takim przełożeniu. Wychodzi ze średnica szpuli ma 56 mm, to tyle co Daiwa ninja 4000
Sprawdź ofertę okumy lub spro ewentualne Dragona. Ja mam Browning Black Viper Fk 850 i jest mega, ale tam twojej żyłki wejdzie tylko z 50 metrów.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...