Skocz do zawartości

Nowości Tandem Baits


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Właśnie nawinąłem żyłki m.in. na feedery i w niedziele nawet jak będzie śnieżyca to będę testował dumbbellsy. pożyjemy, zobaczymy co to za cuda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Grendziu napisał:

Właśnie nawinąłem żyłki m.in. na feedery i w niedziele nawet jak będzie śnieżyca to będę testował dumbbellsy. pożyjemy, zobaczymy co to za cuda :)

Nie zawsze to co świeci jest dobre a złotej przynety jeszcze nikt nie wymyślił z ciekawoscia bede czekał na wynik ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 godzin temu, KaZuYa napisał:

Nie zawsze to co świeci jest dobre a złotej przynety jeszcze nikt nie wymyślił z ciekawoscia bede czekał na wynik ,

ROBALE 9_9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły do mnie te magiczne dumbelsy. Po wrzuceniu do wody jakoś nie widzę tej smugi. Mam pytanie: czym dłuższy przypon tym te dumbelsy będą wyżej od dna i jestem skazany na króciutkie przypony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 godzin temu, KaZuYa napisał:

Doszły do mnie te magiczne dumbelsy. Po wrzuceniu do wody jakoś nie widzę tej smugi. Mam pytanie: czym dłuższy przypon tym te dumbelsy będą wyżej od dna i jestem skazany na króciutkie przypony?

Wydaje mi się, że pellety które kupiłeś nie smużą właśnie, mimo że to nowość jest. Na żadnym pellecie, którym kupiłem nie było napisane Diffusion - a to powoduję mgiełkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Grendziu napisał:

Wydaje mi się, że pellety które kupiłeś nie smużą właśnie, mimo że to nowość jest. Na żadnym pellecie, którym kupiłem nie było napisane Diffusion - a to powoduję mgiełkę :)

Faktycznie Zgadza się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tandema znam już nie pamiętam od kiedy, ale odkąd karpiuje a on pojawił się w necie to na niego łowiłem .

Do nęcenia parę lat temu poleciłbym serie bolies jest tania i skuteczna, a do łowienia serie top ediszyn - podkreślam parę lat temu. Z powodzeniem stosowałem homar rak, scopex, kałamarnice - ale rybki przestały mi na tandema brać i odszedłem od niego. W tamtym roku jak weszły pellety skusiłem się na muszle koloru zielonego oraz na hakowy krylowy. Hakowy po dojściu do mnie od razu wyrzuciłem - nie nadaje się do niczego, jest miękki  i nie wzbudził we mnie zaufania. Na muszle łowiłem ale tylko leszcze bez szału.

W tym roku zakupiłem dipy ala go oraz kule kawior, coś tam potestuję powiem więcej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś zakupiłem difiushiony krylowe. Wnioski - poświęciłem kilka chwil aby obejrzeć to cudo.

Włożyłem do słoika kuleczkę po kilku chwilach zaczęła w wodzie dymić. Powiem tak, reklama czyni cuda w realu tak to nie wygląda. Leci smuga z popka ale delikatnie słabiutko. krylowe są czerwone i smuga jest czerwona. Po wyjęciu rozpołowiłem kulkę, rdzeń jest typowy popek otoczka, to zasypka ot cala tajemnica. Z doświadczenia polecam dyfuzory Pawła Szewca z cravity co do skuteczności zobaczymy w akcji jak działa na ryby. 

Z nowości spodobał mi się palet nowość moczony w oleju ale jest tylko w wymiarze 14 , 20 mm ja łowię obecnie na mniejsze przynęty. Ale bardzo ciekawe.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...