Skocz do zawartości

Grendziu LIVE


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Tench_fan napisał:

Czemu piszesz "jednak",

Bo, wychodzi na Moje i żadne "Falubazy", "Pyry" i inne "Słoiki" tego nie zmienią. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ArekH napisał:

Bo, wychodzi na Moje i żadne "Falubazy", "Pyry" i inne "Słoiki" tego nie zmienią. :D

Każda "pliszka swój ogonek chwali", więc i Oni mogą zachwalać swoje "dziołchy", tudzież dziewoje. B|

To byłby gorący wątek na forum. :D:beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

Zwracam honor. Wcześniej była mowa o spławiku. :champagne-2010:

Bo inni tak łowili, a ja feeder. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Administrator

Wiadomo, że po zakupie silnika przepadłem na maksa. W weekend pierwszy planowany wypad na jezioro XXX, proszono mnie abym nie wymieniał nazwy więc uszanuję. Szukać mamy głównie oksów plus 40cm oraz sandaczy. Tylko ta pełnia, w miedzy czasie siedzę i oglądam sobie takie coś :P
 

Oczywiście podczas przeglądu łodzi okazało się, że zajechałem silnik elektryczny na maksa, oraz od 2 lat wyciągarka nie funkcjonowała, więc zamiast zainwestować w nowe kije i kręciołki, będzie trzeba sporo wydać na coś co już było.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator

W 1989r miałem najbardziej gęste włosy  nie tylko w klasie, ale i w całej szkole... Jak wchodziłem do fryzjera to kobiety mówiły, że nożyczki im pękają... 

Tak po latach se myślę, co quwa w życiu poszło nie tak???

Dla mniej zorientowanych, ten po lewej stronie to ja ???

FB_IMG_1593122807977.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grendziu napisał:

Jak wchodziłem do fryzjera

Wiem o czym piszesz. Mój starszy, Sebastian, za dziecka miał taką szopę gęstych i twardych włosów, że szok. Maszynka mi stawała, nie dawała rady( zawsze strzygłem ich sam) Teraz biedny ledwo co ma i ratuje jak może, a jest ledwo po trzydziestce( w grudniu 32l. ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...