Skocz do zawartości

Grendziu LIVE


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 minuty temu, ArekH napisał:

Przykro mi Darku. Zdarzenie paskudne, ale losowe. Obyś był ubezpieczony. 

AC nie ma OC od zwierząt nie obejmuje. Wg Policji sprawcą sarna k...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Hotpoint napisał:

Ło żesz ku#wa.

Nie zadroszczę, ale też to już kiedyś przerabiałem. 

Naprawiłem z własnej kasy. Nie chciałem się szarpać z ubezpieczeniem.

???

min 30tys :(  plus 15tys plus 10tys tyle na poczatku roku mam do opłat dodatkowo za xyz. Zajebiście zaczyna się rok w ch...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło panie, co to się stanęło. Masakra, też miałem spotkanie z sarną lata temu, na szczęście w porę ja zobaczyłem i dostała po nogach prawym przodem . Tylko lampa, kierunek i trochę błotnik ucierpiał. Ale nie to najważniejsze. Wracałem wtedy z rodziną z wakacji , nie wiem co by było gdybym ja przyjął na szybę przy prędkości 100 km/h. Do tej pory nie lubię jeździć w trasy po nocy. A do chaty miałem raptem z 50 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Grendziu napisał:

min 30tys :(  plus 15tys plus 10tys tyle na poczatku roku mam do opłat dodatkowo za xyz. Zajebiście zaczyna się rok w ch...

Nie znam teraz cen napraw, ale mechaniory chyba walą ciebie w d.... Za taką kasę drugie auto kupisz a nie zderzak wymienisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ArekH napisał:

Nie znam teraz cen napraw, ale mechaniory chyba walą ciebie w d.... Za taką kasę drugie auto kupisz a nie zderzak wymienisz. 

To raczej ocena Najgrubszego na gorąco. Przesadza jak zawsze ?Jak same blachy to pewnie, aż tyle nie wyjdzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Hotpoint napisał:

To raczej ocena Najgrubszego na gorąco. Przesadza jak zawsze ?Jak same blachy to pewnie, aż tyle nie wyjdzie.

Jeśli ubezpieczyciel mu na tyle wyceni, to niech przytula kasę a byle Janusz w garażu nawet dychy za naprawę nie weźmie. Sam bym to zrobił ale nie mam już warunków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...