Skocz do zawartości

Grendziu LIVE


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Greńdziu super te jesiotry - zwłaszcza te żółte są urocze !!!

Ale - jedno ale - jak tam nie pilnujecie 24 h od lodu do lodu... - to wam je wszystkie zeżrą.... na poczatku to głupia ryba i wali na wszystko i wszystkim zwłaszcza w takim wymiarze...

Dopiero po kilkunastu wyjęciach i ze dwa lata w danej wodzie robi sie ostrożniejszy... a tak to głupek i żre wszystko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Maćku zdaje sobie sprawe, ze ryba jest droga, ma szlachetne mięso, ale po to powstaliśmy, aby walczyć, a raczej pokazywać i edukować, że taki przedsiewziecia powinny być normalnością. Akurat to łowisko jest No Kill, więc m.in. przygotwujemy zmiany w regulaminie i też będą spore kary za zabieranie ryb. Jeśli natomast spoleczeństwo, czy tez kłusownicy będą bardziej natrętni niż nasze umięjtności i siły skierowane przy pilnowaniu tego, to albo zakrecimy kurek z zarybianiem, albo nawet zdamy wodę. Ale jest to ostateczność i nie wyobrażam sobie aby do tego doszło, zbyt wiele serca ja i inni w ten projekt wkładamy, a i miłośników naszych i wspólnych działań jest coraz  więcej. 

Nie wyobrazam sobie natomiast aby w ilości 120 sztuk jesiotra zarybiać wody, gdy bedzie mozna z łowisk zabierać wszystko co sie podoba, bo to nie bedzie rentowne. Namienię i przypomnę, ze nie mam nic przeciwko zabieraniu ryb wg jakis normalnych ilości ale jeśli mamy akurat wodę  No Kill to No Kill. Gdy to piszę to przed chwilą jeden kolega z poza fundacji przywiózł bezinteresownie 15 palet pod mini pomosty, wystarczyło, że mu wcześniej kiedyś ryba wędkę porwała i się zakochał w wodzie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Małe 80 tyś Euro plus 20% opłat dodatkowych w Polsce. Cudo, na ryby szkoda. Panowie, to nie moja liga, ja pomagam koledze ściągnąć:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...