Skocz do zawartości

Grendziu LIVE


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Idź człowieku do najbliższego wędkarskiego i kup jakiś tani zestaw spiningowy Jaxona bo jeszcze w jakąś depresję wpadniesz :D Jak się nie ma w głowie i nie wozi się zawsze wędek w bagażniku,to trzeba mieć w portfelu. :D:P 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
16 minut temu, Sołtys stan napisał:

Idź człowieku do najbliższego wędkarskiego i kup jakiś tani zestaw spiningowy Jaxona bo jeszcze w jakąś depresję wpadniesz :D Jak się nie ma w głowie i nie wozi się zawsze wędek w bagażniku,to trzeba mieć w portfelu. :D:P 

Wiem, że następnym  razem będę z wędką. Dziś  i wczoraj jestem tu dla @Aga prezent urodzinowy.  Wczoraj było kino i Kler  dzis koncert i 20lecie zespołu COMA :39icon:

W zasadzie  mógłbym teraz łowić, bo Ona jest na jakimś  spotkaniu biznesowym, a ja sie napalam na wodę jak głupi na bateryjki. Na razi widziałem ukleje i okonki oraz dużo podwodnej roślinności.  Pewnie dlatego nikt tutaj nie łapi...

20181013_114137.jpg

20181013_113512.jpg

20181013_113312.jpg

20181013_114124.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Grzes77 napisał:

Cholerka jak ten Twój cień zeszczuplał, idziesz na lidera zakładu :P:D:champagne-2010:

Weź bo Cię pacnę. Po wczorajszym chyba wróciłem do 105.... A teraz regeneracja przy free i wieczorem....

20181013_123927.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Grendziu napisał:

@Grzes77i @Dominik przegrałem... Choc dziś niby nic już, ale od dwoch dni o wiele za dużo..

Jeszcze masz czas do ważenia, jak się przyłożysz, to będzie dobrze, przecież przez kilka dni nie nabrałeś nie wiadomo ile. Ja też częściej grzeszę po tym zakładzie niż wcześniej, bo zrzucenie 1-1,5kg na dwa tygodnie nie jest problemem, dasz radę, nie możesz się poddać, bo wtedy "popłyniesz" :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...