Skocz do zawartości

Nóż na ryby


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
6 minut temu, ArekH napisał:

Jak by co, biorę Darku. 

 

A pro po. Pracuję nad nową obozówką wędkarską dla siebie. Wstępne wyprowadzanie klingi. 

IMG_20191031_115338.jpg

IMG_20191031_115344.jpg

Zabiorę do Gorzowa jutro, będzie u teściowej czy jakoś ?

Sobota i niedziela jadę do Szczecina na sandacze ???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grendziu napisał:

Zabiorę do Gorzowa jutro, będzie u teściowej czy jakoś ?

Sobota i niedziela jadę do Szczecina na sandacze ???

Ok. A rybami mnie nie dżaźnij, nap.............. jutro na T1 10h:$ Wczoraj jak wyszedłem do roboty 7.30, to wróciłem 18.30. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępna polerka zrobiona. Dziś zamówiłem drewno i przekładki na rękojeść. Miał być czarny dąb, ale niestety nie ma w ofercie, bo wyszedł, więc będzie ciut inaczej niż zaplanowałem. 

IMG_20191104_133651.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OX. :champagne-2010: Zrobiłem wstępny bilans. Jeśli nic nie mamy swojego to trzeba wydać.  

Klinga ze stali 80CrV2- 120pln

Okładziny min- 15pln

Piny-5pln

Przekładki-15pln

Skóra na pochwę-20pln

Klej-48pln- Starcza na dużo

Trzeba dodać że przydają się maszyny w warsztacie, papier ścierny w wielu granulacjach, pasta polerska, podstawowe narzędzia i sporo cierpliwości oraz chęci. Ale to na prawdę zacna zabawa na zimowe wieczory. Coś zmontowane samodzielnie, daje satysfakcję. Oczywiście koszta można ograniczyć, jeśli mamy własną stal, ale jednak trzeba ją później hartować, do czego potrzebny jest piec. Drewno lub okładziny również można zdobyć samemu, jak i drut mosiężny na piny. Pochwy ze starych butów lub fartuchów spawalniczych, jeśli ma ktoś dostęp. Tylko chęci. :champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 3.11.2019 o 11:20, Grendziu napisał:

@ArekHrogi są w Gorzowie. Jeśli pozwolisz, to przekażę Twój nr tel. Andrzejowi i Ci jakoś dostarczy na bazę, chyba, że chcesz osobiście odebrać od... 

Darek, poroże dotarło. Dziękuję. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...