Skocz do zawartości

Nóż na ryby


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, cygan786 napisał:
17 minut temu, ArekH napisał:
Nie liczyłem Adamie. dokładnie? Gdzieś, wstępną analizę wstawiałem po kosztach, bez roboty, bo klinga była gotowa. Jedno jest pewne chłopaki. Na wędkarskie wyprawy i by dobrze służyło? Duuużo taniej kupić dobrą Morę. Ale jeśli ktoś ma parcie na indywidualizm. 4 setki może zbraknąć i to tylko po kądzieli. Sam byłem w szoku, dokąd się tym nie zająłem. 

Będę wzdychał. Piękna robota.

Inicjały dopasuję. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku, szacunek. Coś pięknego.:beer1:

Z Twoim projektem skojarzyła mi się dzisiejsza wizyta w niewiodącym w internetowej sprzedaży sklepie.

Pooglądałem sobie tam noże Marttiini, bo mają na miejscu. Ceny poszczególnych modeli rozbieżne, wiadomo, ale... w tych kosach czuć ducha puszczy. Mam faworyta z naolejoną, brzozową rękojeścią.

Przy tych nożach szwedzka Mora (absolutnie najlepszy stosunek ceny do jakości, przyznaję i wiem, bo mam i miałem inne) jest po prostu siermiężna. Nie piszę o walorach użytkowych, bo tych nie mogę porównać, ale wizualnych. Kurde... z gamy kilkunastu noży chciałbym mieć ze trzy.

Tym bardziej szacunek, ziomal, bo robisz coś jedynego i unikatowego. :champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
9 godzin temu, suwi napisał:

Przeróbka starego gerlacha

20200715_102559.jpg

Gitara! Ale osobiście popracowałbym nad tym wybrzuszeniem w ostrzu. To jest ta robocza część.

PS. "Fajny nóż. Dobry na zabawę." - cyt. z "Siekierezady". :icon_arrow1:

Edytowane przez Linek727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Linek727 napisał:

Gitara! Ale osobiście popracowałbym nad tym wybrzuszeniem w ostrzu. To jest ta robocza część.

PS. "Fajny nóż. Dobry na zabawę." - cyt. z "Siekierezady". :icon_arrow1:

Jaki masz pomysł na to wybrzuszenie  ? Myślałem zrobić jeszcze głębsze bo jest przydatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, suwi napisał:

Jaki masz pomysł na to wybrzuszenie  ? Myślałem zrobić jeszcze głębsze bo jest przydatne

Hmmm... Nie jestem knivemarkerem, ale nożyki to ja lubię od dzieciaka ;)

Zostawiłbym ten format, jak jest. Jak bardziej wybrzuszysz, to się nawet przy struganiu towar będzie się blokował.

Raczej bym doprofiliwał samo wybrzuszenie, czyli wycienił i doostrzył. Z mojej praktyki wiem, że to jest ta najbardziej robocza część.

Ale kosa super :1310_thumbsup_tone1: 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...