Skocz do zawartości

Nóż na ryby


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ja mam fetysz głównie do ostrych noży w kuchni, lubię gotować, kroić, ale jak jest tępy nóż to dostaje szału. Zawsze przed ostrze...

Przez długi czas myślałem, że Fiskars jest super, do czasu, aż przez przypadek nie natrafiłem na ten nóż z tym ostrzem. Jest idealnie wyważony, do tego cięcie czegokolwiek to inny wymiar. Z pewnością będę uzupełniał kolekcje tych noży...

PXL_20230205_094140272.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adolf napisał(a):

Fiskars jest super

Anula jedzie na Fiskarsie. Nie dawno kupiłem Jej też kuty tasak do siekania. Nie przepadam za kucharzeniem ale podoba mi się korzystanie z niego. Zamontowałem magnes na ścianie i tak ma go pod ręką. 

IMG20230205135508.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Prosił @Bebzon o opinię osełki Lansky. Nic nie powiem o trwałości bo mam kilka dni. Co mogę napisać. Obudowa solidna, metalowa. Na teraz krawędzie ładnie żrą metal, jak długo nie mam pojęcia. Do stalki i Ceramicznego, dłuższego dopieszczacza trzeba się przyzwyczaić, są krótkie. Ogólnie konstruksja nie tania ale solidna. Co do trwałości wyjdzie w praniu. Po naostrzeniu, nóż kartkę tnie. 

IMG20230607134113.jpg

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 godzin temu, ArekH napisał(a):

Prosił @Bebzon o opinię osełki Lansky. Nic nie powiem o trwałości bo mam kilka dni. Co mogę napisać. Obudowa solidna, metalowa. Na teraz krawędzie ładnie żrą metal, jak długo nie mam pojęcia. Do stalki i Ceramicznego, dłuższego dopieszczacza trzeba się przyzwyczaić, są krótkie. Ogólnie konstruksja nie tania ale solidna. Co do trwałości wyjdzie w praniu. Po naostrzeniu, nóż kartkę tnie. 

IMG20230607134113.jpg

Skusiłeś mnie na podobny, bo mój Fiskars ma już xxx lat. Zobaczymy czy recenzent był obiektywny 😉😉😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...