Skocz do zawartości

Mav3rick LIVE


mav3rick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 godzinę temu, mav3rick napisał:

Obok siedzi kumpel na tyczkę i mi dokuczał, że on co chwilę ma... Ale sama drobnica, no to zamknąłem usta :D

Tyczkarze tak mają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno zdjęcie się powielilo cztery klenie, w tym dwa razy mój skromny rekord, 36cm i 39cm.do tego leszczyk i płotka. Teraz czekam na Twoje ;) rusz wreszcie tyłek bo wszystko będzie przeterminowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, mav3rick napisał:

Jedno zdjęcie się powielilo emoji14.png cztery klenie, w tym dwa razy mój skromny rekord, 36cm i 39cm.do tego leszczyk i płotka. Teraz czekam na Twoje ;) rusz wreszcie tyłek bo wszystko będzie przeterminowane ;)

Zawalony robotą jestem, że tak powiem i nie ma czasu na ryby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Trzymam kciuki, abyś wędek nie połmał na krzakach tylko na rybach :P

Albo na odwrót, no dobra, połam na czym tam chcesz :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem na Odrze, ale u siebie na Nysie... I przeżywam mały wędkarski dramat. Moja szczupakowa życiówka praktycznie z ręki mi się wypięła... Bez przesady myślę, że spokojnie 90+... Ale wiem, gdzie popełniłem błąd i więcej go nie powtórzę. Schylając się po niego poluzowałem plecionkę i kotwica się wypięła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, mav3rick napisał:
Nie byłem na Odrze, ale u siebie na Nysie... I przeżywam mały wędkarski dramat. Moja szczupakowa życiówka praktycznie z ręki mi się wypięła... Bez przesady myślę, że spokojnie 90+... Ale wiem, gdzie popełniłem błąd i więcej go nie powtórzę. Schylając się po niego poluzowałem plecionkę i kotwica się wypięła...

Ja bym ją zaliczył. No w końcu i tak by poszła do wody, a Ty po pierwsze nie musiałeś się brudzić, a po drugie nie dotykałeś jej ręką tym samym oszczędziłeś jej dodatkowego stresu.

Wielu wędkarzy tak robi, że nie wyjmuje ryby z wody tylko w wodzie bez dotykania je uwalnia. W niektórych krajach jest to nawet obowiązek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...