Skocz do zawartości

Mav3rick LIVE


mav3rick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i koniec wędkowania, jeszcze coś tam wpadło. Pogoda się zepsuła to było często domu się zbierać. Wypad udany, instynkt jaskoniowca zaspokojony

IMG_20170319_124422.thumb.jpg.a84df0a59d851798def2ad31bc8f0b08.jpg

W przyszły tygodniu mam nadzieję kupić już pozwolenie na jedno z okolicznych łowisk specjalnych. Pływają tam karpie od 5kg w górę, mniejszych nie ma bo są sumy ;) koszt 70zl rocznie, od 1go kwietnia można łowić. Zobaczę tam czy potrafię łowić.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Brawo Emil, dałeś czadu. Już wiem o co w tym wszystkim chodzi... To nie @Kubik i @Bartosh rzucili klątwę, to Ty nabyłeś od mnie świętego Graala w postaci Tripod  i on Ci teraz szczęści w połowach i:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Emil, dałeś czadu. Już wiem o co w tym wszystkim chodzi... To nie [mention=362]Kubik[/mention] i [mention=384]Bartosh[/mention] rzucili klątwę, to Ty nabyłeś od mnie świętego Graala w postaci Tripod  i on Ci teraz szczęści w połowach i:champagne-2010:

Darku pudło, to poprostu szczęście amatora i wanna z dużą ilością ryby :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Grendziu napisał:

Brawo Emil, dałeś czadu. Już wiem o co w tym wszystkim chodzi... To nie @Kubik i @Bartosh rzucili klątwę, to Ty nabyłeś od mnie świętego Graala w postaci Tripod  i on Ci teraz szczęści w połowach i:champagne-2010:

Pozostaje teraz pojachać z Bartkiem na ryby jak połapiemy to znaczy ze klątwa to Ty.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje teraz pojachać z Bartkiem na ryby jak połapiemy to znaczy ze klątwa to Ty.

Miejcie litość dla niego... On biedny już na łódce majaczy, że łowi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, dzisiaj pięć małych karpików i trzy karasie na jakieś 6.5h łowienia. Brania bardzo delikatne, bardzo często tylko jedno skubnięcie i zostawienie. Jak nie wiało to fajnie i przyjemnie się siedziało. Poza jedną rybą, wszystkie na pellet Red Robin.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...