Skocz do zawartości

Mav3rick LIVE


mav3rick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Metoda i dzisiaj powtórka ;) dzisiaj robię małe testy, później dam wnioski. Chodzi o zanęty. Póki co godzina nad wodą, 3 karpie w podbieraku i 4 spinki. Bardzo delikatne brania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pare godzin za mną na komercji. Dzisiaj był armagedon co do brań, kilka dubletów zaliczone. Zdjęć nie robiłem, bo to już nudne, a poza tym nie taki był cel dzisiejszego łowienia. Celem było sprawdzenie jak to jest z tą świetnością Sonu MMM i Feeder Bait. Miałem rozrobione Sonu bez dodatków oraz Feeder Bait Epidemia z FB Konopia/Ochotka. 90% czasu łowiłem na ringersa pomarańczowego oraz pellet Red Robin. Zdecud na plus wyszło łowienie na FB, ma brania czekałem do 5 minut, brania mocne i zdecydowane. Obojętnie czy to brał karp czy karaś. Na Sonu też brania, ale zdecydowanie dłużej trzeba było czekać i to bez różnicy jeśli chodzi o przynętę. Nawet 15 minut bez brania, brania tam gdzie było Sonu z reguły były delikatne i często tylko jedno szarpnięcie. Ale to nie był koniec testów, do obu zanęt dodałem Epidemię w płynie. Na FB lepiej być nie mogło ale za to na Sonu bardzo duża różnica, brania zdecydowane i częstsze... Więc wychodzi na to, że ta cholerna epidemia robi różnicę następnym razem Sonu z FB konopia/ochotka zmieszam i zobaczę jaki będzie efekt. Dzień mega udany, myślę że jeszcze nigdy tyle ryb co dzisiaj nigdy nie złowiłem. Chyba że płotki

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Komercja zamknięta, więc łowisko specjalne PZW. Live raczej za bardzo treściwy nie będzie, ale trzeba walczyć :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...