Skocz do zawartości

Mati200194
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 13.06.2016 o 00:19, suwi napisał:

Lenistwo mój mistrzu :P

Jednak jakbyś nie próbował to byś nie wiedział czy nie dałoby się czegoś większego ściągnąć w łowisko

Wy tego lenia żołnierzu macie za mistrza?? :( Optionie! Czy zdajecie sobie sprawę ,co Oficer w waszym stopniu, z takim leniem zrobił by w Rzymskim Legionie? Ta niedojda,przez dwa miechy,prócz obowiązków zap...ła by kible! A jak byś mu odpuścił? To Primus Pilus, by tobie samemu zapodał czyszczenie Latry! Weźcie się w garść Optionie >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę dojść do siebie po tych 100 kg.

Dziwne uczucie jednego dnia łowić masę karpi i leszczy, a następnym razem same mikrusy. Od przyszlego sezonu chyba odpuszczę sobie zawody. Przestaje mnie to kręcić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ArekH napisał:

Wy tego lenia żołnierzu macie za mistrza?? :( Optionie! Czy zdajecie sobie sprawę ,co Oficer w waszym stopniu, z takim leniem zrobił by w Rzymskim Legionie? Ta niedojda,przez dwa miechy,prócz obowiązków zap...ła by kible! A jak byś mu odpuścił? To Primus Pilus, by tobie samemu zapodał czyszczenie Latry! Weżcie się w garść Optionie >:(

Suwi ,to żart oczywiście! ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Nie mogę dojść do siebie po tych 100 kg.

Dziwne uczucie jednego dnia łowić masę karpi i leszczy, a następnym razem same mikrusy. Od przyszlego sezonu chyba odpuszczę sobie zawody. Przestaje mnie to kręcić.

Chyba jeszcze nie wyzdrowiał, bo marudzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elvis, zawody to jedynie drobna rywalizacja koleżeńska.

Nie ma się co przejmować wynikiem, bo czasem to efekt losowania stanowiska, czasem zaskoczenia tymże stanowiskiem/łowiskiem, a niekiedy to tylko pech i złośliwość losu. Najważniejsze to dobra zabawa i jakieś wnioski na przyszłość. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, suwi napisał:

Większość co wiem i umie zawdzięczam Elvisowi :P

Suwi! Ja wiem. Chciałem dokopać troszkę Danielowi! Myślałem że choć się uśmiechnie! Ale Anula+ choroba pewnie go zdołowały na maxa! ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...