Skocz do zawartości

Kulki na duże karpie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 minutę temu, suwi napisał:

 

Tyle , że do długiego nęcenia będzie za drogo :/

Coś Ty się uparł z tymi kulkami do nęcenia. Orzech tygrysi, kukurydza gotowana i konopie, do tego jak dodasz z 15-20 kulek to starczy kolego :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Grendziu napisał:

Coś Ty się uparł z tymi kulkami do nęcenia. Orzech tygrysi, kukurydza gotowana i konopie, do tego jak dodasz z 15-20 kulek to starczy kolego :champagne-2010:

no tak chciałem tylko bez orzecha kuku pszenica konopie i około 30 kulek Uparłem się na kulki bo przez zimę chcę zrobić trochę zapasów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie stosuje kulki producentów:

DB

Star Baits

CCMore

MainLine

Nash - tylko crab&cryl , teodori speic

Nano

SonuBaits

Co do nut nie będę pisał bo co woda to inna historia - a inwestycje w kule to gruba kasa i nie chciałbym czegoś sugerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MjMaciek napisał:

Obecnie stosuje kulki producentów:

DB

Star Baits

CCMore

MainLine

Nash - tylko crab&cryl , teodori speic

Nano

SonuBaits

Co do nut nie będę pisał bo co woda to inna historia - a inwestycje w kule to gruba kasa i nie chciałbym czegoś sugerować.

Zakupiłem ostatnio nano ... Jaka opinia ..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba oddzielić dwa podejścia w karpiowaniu :

szybkie łowienie - wolne łowienie

szybkie łowienie to w mojej nomenklaturze praca tu i teraz i najlepszym efektem do tej ścieżki są zanęty , przynęty które pracują od razu ( od trzech lat tak karpiuję  z powodzenie ) - przynęty głównie pellety - kulki szybko pracujące - ziarno

wolne łowienie na dywanach tzw kopkach tydzień dwa , trzy etc - przynęty tzw. kulki 5 dniówki ... duże ziarno..

 

do szybkiego łowienia nadaje się w pierwszej kolejności metoda federowa po mojemu ciężka metoda - często widzę dużą przewagę nad tradycyjnym karpiowaniem pod każdym względem - i tu otwiera się cała księga co , kiedy , czego dodać i na co próbować ot. mały rozkład jazdy ...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...