Skocz do zawartości

Kulki na duże karpie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o ścisłości to ja lubię łowić karpie lecz za jakiegoś karpiarza wcale się nie uważam. Jestem wędkarzem, zwykłym jak to się mówi rybakiem.
Karpie są duże i to mi się podoba. Lubię moc na wędce. Lin czy inna ryba nie da tego co duży karp. W swoim życiu łowiłem zawsze małe ryby. Dość. Nudzą mnie. Nie dają przyjemności. Innym faktem jest to, że z wypraw 'po ryby' one są na ostatnim miejscu tej układanki. Lubię całość, czyli przygotowanie, jazda, rozkładanie, naturę, spokój i ciszę. Ryby jeśli są to ok. Jeśli nie ma to też nie jest to jakiś mega problem. Nie mam ciśnienia na wynik. Nie nawidzę rywalizacji w łowieniu. Nawet koleżeńskiej.

Lubię długie zasiadki lecz moje życie na to nie pozwala i długo jeszcze nie pozwoli.

Ten sezon i następny i następny nastawiam się na szybkie łowienie nie czekanie po 5 dni na branie.

Przestawiam też przynęty jak pisał Maciek na małe bo od dawna wiedziałem, że duża kula nie oznacza dużej ryby.

Czy odnajdę szczęście w ciąganiu leszczy? krąpi? jazgarzy? płotek?
Raczej nie. Mimo to spróbuję.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Ostap napisał:

Jeśli chodzi o ścisłości to ja lubię łowić karpie lecz za jakiegoś karpiarza wcale się nie uważam. 

Ładny cały ten wpis, aż się wzruszyłem. :) Mimo wszystko proszę o autograf :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nudów oglądałem   długi film ekipy Genesis ...Pojechali na duża zwirownie około 100h .... Sporo zanęcili i to był błąd dopiero metoda i PVA odwróciła losy.... Na małe kulki łapali  karpiszony 20 +...

Strasznie mnie nakręciło karpiowanie... Więc myśle , ze 20 zasiadek 3 dniowych strzele ... 

Edytowane przez KaZuYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
36 minut temu, KaZuYa napisał:

Wczoraj w nudów oglądałem   długi film ekipy Genesis ...Pojechali na duża zwirownie około 100h .... Sporo zanęcili i to był błąd dopiero metoda i PVA odwróciła losy.... Na małe kulki łapali  karpiszony 20 +...

Strasznie mnie nakręciło karpiowanie... Więc myśle , ze 20 zasiadek 3 dniowych strzele ... 

Ale, że jak? Że też chcesz abym wziął od Ciebie autograf? Jeśli tak, to z certyfikatem poproszę :39icon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 minut temu, KaZuYa napisał:

Feederowo jestem spełniony czas na grube ryby :P .,

Łowię metodą gruntową ostatnie 10 lat i nigdy bym nie powiedział, że jestem spełniony, wręcz przeciwnie, raczkuję :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie 5 dni nie chodziło mi forum dla ryb.... pisałem do Arka też mi pisał że ma problem...

Ale już jestem z wami !

Chciałbym wam pomóc, widzę że macie chęci i jesteście otwarci na nowe rozdania 2017...

Ja wybierałem się jutro pokarpiować ale śnieżyce z ostatnich dni, spadki ciśnienia  plus temp. zniechęciły mnie !

Piszcie jak macie pytania ... ja na 2017 mam głowę pełną pomysłów, poczyniłem kilka fajnych zakupów precyzyjnych pod pomysły które mam w głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Macku  udostępnij rąbek tajemnicy,i tak Wszyscy jesteśmy z innej wsi:Pzawsze byłem i jestem pod wrażeniem Twoich pomyslów i osiągnięć

Edytowane przez stas1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2016 o 22:47, Elvis napisał:

Łowią, łowią tylko drobnicę z zarybień.
Przerósł mistrza i to teraz ja mogę się uczyć od niego. Choć mam jeszcze coś do powiedzenia.

o mnie mowa ???
KIEDYŚ W ZAWODACH STARTOWALIŚMY JAK RÓWNY Z RÓWNYM TERAZ NAWET  NIE MAM STARTU DO CIEBIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wczorajszej Rybomani chłonąłem wiedzę jak gąbka manowie z WARMUZ PB I NASH bardzo miło mnie przyjęli i chętnie rozmawiali za co bardzo im dziękuję :)

W NAJBLIŻSZYCH DNIACH BĘDĘ ROBIŁ TESTY KULEK WARMUZ I NASH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...