Skocz do zawartości

Kulki na duże karpie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 12.12.2016 o 14:20, KaZuYa napisał:
Będę i na Łukowie Żakowie lubię wyzwania nie raz się przejechałem , ale co tam  . Nie ma rzeczy niemożliwych ...


Przecież nie lubisz komercji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2016 o 14:46, mav3rick napisał:


Przecież nie lubisz komercji ;)

Bo komercje są bee , ale mam jeszcze kilka niechcianych paczek dumbelsów do śmietnika nie wyrzucę wolę do wanny :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2016 o 14:50, KaZuYa napisał:
Bo komercje są bee , ale mam jeszcze kilka niechcianych paczek dumbelsów do śmietnika wyrzucę wolę do wanny  .


Słabe tłumaczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 12.12.2016 o 14:50, KaZuYa napisał:

Bo komercje są bee , ale mam jeszcze kilka niechcianych paczek dumbelsów do śmietnika nie wyrzucę wolę do wanny :P .

Tzn, że zamiast płynu do kąpania czy też jakiejś fajnej soli używasz przynęty, da się umyć? Kurcze, muszę kiedyś spróbować, obawiam się, że w "wannie" zanim się rozpuści cukierek i wypuści aromat to woda zrobi się zimna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2016 o 15:33, Grendziu napisał:

Tzn, że zamiast płynu do kąpania czy też jakiejś fajnej soli używasz przynęty, da się umyć? Kurcze, muszę kiedyś spróbować, obawiam się, że w "wannie" zanim się rozpuści cukierek i wypuści aromat to woda zrobi się zimna :P

Człowieku a jak zadipuję  jeszcze ...To daję kilka dni gorzej jak jest jakis śmierdziel :/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Teraz, KaZuYa napisał:

Człowieku a jak zadipuję  jeszcze ...To daję kilka dni gorzej jak jest jakis śmierdziel :/ .

Ja myślałem o jakiś zapachach typu banan z brzoskwinką i że na takie aromaty żonę bierzesz do kąpieli :221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2016 o 15:47, Grendziu napisał:

Ja myślałem o jakiś zapachach typu banan z brzoskwinką i że na takie aromaty żonę bierzesz do kąpieli :221_see_no_evil:

Dla miłośći nie ma granic :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2016 o 13:55, MjMaciek napisał:

po szeregu testów na bank trafia się na kilera i jest regularna młócka

@mav3rick Pod Giżyckiem jest komercja gdzie 2 lata temu nic nie działało poza kukurydzą bo tym właściciel je karmi ale zaczęły dostawać od nas coraz częściej kulki nic i nic poza kuku Kolega raz przywiózł pikantnego śmierdziucha i jak mówi Maciej zaczęło się teraz tylko trzeba tam próbować nie ma jednej kulki dziś kukurydza innym razem ryba ale efekty są

Inna komercja tylko na słodko przez cały sezon testowaliśmy różne inne tylko słodkie działają . Na jedną kulkę nawet 20 nie złowiliśmy większego jak 5kg natomiast 2 kulki w tym jedna pop up już jedziemy rzadziej ale od 7 w górę .

Testy testy jeszcze raz testy no i wiele cierpliwości o niejednokrotnie z wyprawy wracaliśmy bez brania Podglądanie innych na wodzie  to głupota ściemniają jakby się bali , że ich ryby wyłapiemy więc sami testujemy smaki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Suwi widziałem w kilku sklepach bardzo duże wysprzedaże Nash, ja zrobiłem kilka podchodzę w życiu na kulki i jakoś rybeg nie przybyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...