Skocz do zawartości

Ostap na żywo


Ostap
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponad 2tyg urlopu szybko zleciało. Koniec wędkowania na jakiś czas.
Za tydzień w niedzielę zapisałem się na wyjazd z koła do którego podobno należę. Wyjazd na prywatne stawy. Całkiem duże. Całość sponsoruje koło oprócz wejściówki 10zl.
Ponad 60km autobusem. Łowisko tylko dla nas. 50 chłopa i kilkoro dzieci. Rezerwację do 15 mamy.
Połowę znam, resztę z widzenia. Grube melo się szykuje zapewne a ja nie piję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

4h I zero brań.

 

Niestety moja boczna półka jeszcze nieskończona a te małe są stanowczo za małe.

 

Cuzo z ramieniem to pomyłka. Muszę zrobić rozpórkę. Moim zdaniem dużo zmieni jej zastosowanie. W poniedziałek będzie też już podnóżek on też powinien pomóc.

 

Rodzinka przyszła po mnie i do domu.

 

Może jutro? Zobaczymy...

 

4dde59ddef78261b47faf921ce7310aa.jpgda8b3a4a3f2c627ddf2d65033890a02e.jpgc9a5bfdddfca068ce9b7e0fb4960f64d.jpg278645e02482296cfa0877c9e7729689.jpgf4b187970466726325869464a165b84b.jpg

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowisz w podobny sposób jak ja, mam jednak pytanie, jesteś leworęczny ? Jak tak, to spoko a jak nie to bym wędki zamienił na Twoim miejscu z lewej na prawą stronę i uchwyt na dolniki dałbym na przednią nogę fotela, spróbuj w ten sposób chociaż raz ?. Wiem, że znamy się dłuższy czas i nie zawsze mieliśmy podobne zdanie ale chcę Ci coś podpowiedzieć żebyś nie zraził się do tego fotela, bo to jest naprawdę fajny sprzęt, tym bardziej tak super wyposażony jak w Twoim wydaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...