Skocz do zawartości

Ostap na żywo


Ostap
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pierwszy raz dałem dolniki na tylną nogę i nie jest źle. Chciałem spróbować właśnie tak. Jest całkiem wygodnie tylko wędki trochę wchodzą na ramię ;)
Pierwszy raz łowiłem z ramieniem i muszę potestować ;D
Jestem praworeczny ale wędki trzymam lewą ;) zarzucam prawą i przekladam w lewą ;) nie mogłem nigdy się przyzwyczaić do kręcenia lewą. Umiem, ale nie chcę. Wygodniej kręcić mi jest prawą. Szczerze to lepiej mi się trzyma wędkę lewą tylko rzucać gorzej dlatego rzucam prawą ;)

Po prawej zamiast tych tacek będzie jedna solidna z parawanem (może już w poniedziałek)

Fotel jest u mnie od tamtego sezonu i po sezonie coraz więcej w nim mi nie pasuje. Szczególnie to, że się tak buja.

Może Grześ przypomnisz mi się bo szczerze (przepraszam) jakoś nie pamiętam Cię ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ostap napisał:

Może Grześ przypomnisz mi się bo szczerze (przepraszam) jakoś nie pamiętam Cię ;(

Nie ma co pamiętać ?, ale dwa lata temu po zakupie jakiegoś kołowrotka pokazałem, że go kupiłem, a Ty bez potrzeby zbruzgałeś ten kołowrotek i wymieniliśmy lekko swoje zdanie. Nie było tam agresji ale typowa różnica zdań, myślałem, że to pamiętasz. Kołowrotek służy do dziś ?.

Co do montowania wędek na fotelach to porażka, ja sam montuję na stojaku, który zmajstrowałem sam opierając się na oólnodostępnych częściach  (ramie Caperlan itp). Na fotelu montuję ramie i wędki tylko łowiąc w miejscach, gdzie nie mogę podstawy stojaka wbić w brzeg. Pokażę wolną chwilą mój testowany już 3 sezon sprawdzony stojak ?.

Ja wolę, jak mam więcej wystawione wędki nad wodę, ale to tak na marginesie. Każdy powinien łowić w taki sposób, który przynosi mu najwięcej satysfakcji, więc nie neguję takiego rekreacyjnego ułożenia wędek, nawet polubiłem ten post bo masz na stanowisku porządek i wszystko intuicyjnie porozkładane, moim zdaniem to bardzo ważne ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie o drennana chodziło ;)
Do tej pory twierdzę, że 1/8 swojej ceny wart nie jest a, że chodzi to bardzo dobrze ;)

To wszystko na razie są testy ;)

Dojdzie jeszcze parasol do cuzo no i półka z parawanem no i podnóżek ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak pamiętasz ?.

Ja do cuzo mam na stałe przykręcony zwykły uchwyt do parasola na tylną prawą nogę. Ten fotela ma naprawdę potencjał pod kątem rozbudowy i mi odpowiada. Ja lubię oglądać pomysły innych bo często mogę coś dzięki ich pomysłom zaadoptować pod sobie. Ciekawy jestem tej Twojej półki, temat będzie "śledzony" ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półka jest świetna. Jest tylko jeden problem, muszę mi dorobić adaptery do mocowania, a to nie takie proste. Tzn. proste może i jest tylko nie mam czasu ani chwilowo możliwości. Tak więc poniedziałek jest mocno niepewny, bynajmniej najbliższy.
Co do kołowrotka to pamięta, bo to chyba jedyny do którego tak stanowczo się odniósł. Tym bardziej, że oglądał mój i ja też już nie mam do niego przekonania. Jest ok i żadne luzy mi nie przeszkadzają tylko fakt że mocno skręca żyłki.
A fotel? Na swoje zalety i wady i których pisał Łukasz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel spokojnie. Specjalnie nie napisałem w który ;) to takie można powiedzieć zagranie zabezpieczające jak przy robieniu łódek ;P

Ogólnie to ta półka przecież jest tu na forum ;D

Miałem iść dziś na ryby ale to to, to tamto, zakupy, spacer, obiad i chu.. jest 15 i na 3h to ja nie idę.

Słabo mój sezon się zapowiada.

Daniel rozmawiałem z człowiekiem od gałek. Będą w piątek. Który? Nie pytaj...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś tzn wczoraj krótka piłka po komunii u siostry i jestem nad wodą.

Jak na razie nocka przebiega cicho.

Nic nie dziubie.

Ogólnie jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...