Skocz do zawartości

Unikaty - wędziska u Zbyszka


Wędkarstwo u Zbyszka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
4 minuty temu, Ostap napisał:

Wyleczyłem się ze spinningu.

Darek przeczytaj mój post jeszcze raz. Tam jest masa ludzi którzy okazji szukają i gdyby była to okazja wędki już by nie było emoji3.png

Byłem tam kilka lat, wiem co i jak się tam dzieje. Nie obserwujesz tej aukcji, mnie się wydaję, że za cenę xxx zaraz pójdzie. Mnie nie przeszkadza także reklama innych, aby nie było.
Jeśli chodzi o wybór wędek ja i tak bardziej skusiłbym się na Talona. d jedni lubią brunetki inni blondynki, a ja wolę rude mulatki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Jerku przestałem cokolwiek pisać bo straszna spinka jest na forum :)  Ale może rzeczywiście jest sens tego Canadiana tam wrzucić. Pytanie ile minut ogłoszenie będzie wisieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie do Pana Matuszewskiego. Wędka robiona max 5lat temu na świetnym blanku. Obecnie jest nieosiągalna.

Taniej już nie będzie i najwyżej sam sobie ją zostawię :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Na jerkbait mam do dziś konto w zasadzie, tam są sztywne reguły gry. Sprzętu dobrego więcej niż ryb w wodzie :) i każdy czeka i czeka. A ceny są  z górnej półki bardzo często. Ja powtórzę, gdyby nie Batson to bym się skusił, bardziej szukam czegoś do 7g na okonki, bo się jeszcze nie zdecydowałem. :beer-chugger:

Kilka sprzedaży już mieliśmy na tym portalu przez forum, więc z nami też nie jest tak źle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Talon i Canadian poszły do ludzi ale mamy kolejne Białe Kruki :)  

- wspomniany wyżej Batson od FC

- Daiwa Powermesh 305cm

- Daiwa Whisker Jerkbait (casting)

- PENN PRION - na rekiny chyba ;)

Wędki są w stanie idealnym, właściciel bardzo o nie dbał i rzadko używał. 

Jak ktoś by był zainteresowany kijami tej klasy to zapraszam na priv.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...