Skocz do zawartości

RYBOMANIA - WĄTEK ZBIORCZY


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 675
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grendziu

    186

  • ArekH

    97

  • elvis

    93

  • stas1

    45

  • Administrator

No właśnie te Brainy całkiem ciekawe kije, trochę sztywne, ale coś w sobie miały...

@elvis kojarzysz nazwę tych niebieskich podpórek do fidela po 20ziko co były te małe 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pamiętam co to było. Jakieś No name, ale z tego co widziałem to chyba Mikado miało coś podobnego i chyba Haldorado też ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, elvis napisał(a):

Niestety nie pamiętam co to było. Jakieś No name, ale z tego co widziałem to chyba Mikado miało coś podobnego i chyba Haldorado też ma.

Wujek gugiel podpowiada że to flagamny...

https://pleciona.pl/pl/p/Flagman-Podporka-Inspiration-Butt-Rest-10x6.5x2cm/

A nonejmy są w tej samej cenie na ale drogo 

https://allegro.pl/oferta/butt-gripper-tylna-podporka-na-wedki-gumowa-uniwersalna-nasadka-14706253035

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie miałem czasu nawet zrobić zdjęcia wink.png
Fajnie było spotkać Arka i Daniela. Reszta nie dotrwała do niedzieli wink.png
Pierwsz raz od prawie 10 lat jechałem pociągiem. Kurde, jestem w szoku. Na centralny z domu mam jakieś max 15 min. Na targi z dworca w Poznaniu to 4 min spacerkiem. Koszt w 2 klasie Wwa-Poz i Poz-Wwa to całe 86 ziko. Furą to tyle bramki kosztują. Bardzo dobrze się jechało.
Pojechałem z rzeczy obejrzeć łódkę deepera i w sumie to najbardziej chciałem zobaczyć. Jest kozak. Wykosi ten inny syf botmany czy vikingi i inne shity. Niestety nie było na stanowisku deepera programisty i na kilka pytań nie uzyskałem odpowiedzi.
Na stanowisku toslona po głosie typa można było wywnioskować, że bardzo nie spodobała im się konkurencja. Gość gadał takie głupoty, że nie dało się słuchać. To było już po 14 jak wychodziliśmy i zagryzłem zęby i nic nie powiedziałem. Nie denerwować się tam pojechałem.

Mimo, że moja łódka od 2 lat potrafiła robić to co deeper teraz wprowadza to i tak szykuje się chyba zmiana sprzętu. Ziomek co był z nami kupił łódkę po chwili zastanowienia. W maju ma dostać to będziemy testować. Niby sporo 7.5k ale ten plecak na łódkę robi robotę wink.png

Tylko Spin !!



  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Grendziu napisał(a):

Wujek gugiel podpowiada że to flagamny...

Oryginalnie to wyrób Haldorado. Póżniej podłapały inne firmy. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wspominając jeszcze targi, nie można pominąć właściciela Karasiowo_pl udało się normalnie wymienić doświadczenia bez kozaczenia. @elvis też miał od Niego Vipy, może jak kiedyś będzie okazja to się tam zatrzymam 😉😉😉

Bardzo sympatyczny był też Jakub Vagner, promujący swoje kije i stoisko. 

PXL_20240302_132426799.jpg

PXL_20240302_132325519.jpg

PXL_20240302_132455536.jpg

PXL_20240302_132202046.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Grendziu napisał(a):

Wspominając jeszcze targi

To moje ulubione zdjęcie ❤️

💩💩💩

PXL_20240302_132426799.jpg.747e2e0fee435736d4fc226d306bb0a0.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...