Skocz do zawartości

Mój sposób na....


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny mój sposób na tanie akcesoria to kocioł budowlany zamiast typowego wędkarskiego. 

W sklepie budowlanym kupimy 40 L baniak za 20-30 zł 

imageproxy.php?img=http%3A%2F%2Fwww.grupapsb.com.pl%2Ffiles%2FProduct%2Fmqkg4n50bg8t2p%2Ffoto_Body.jpg&key=a31344330f99f1b02a4f4ca7acbed801537c726fe598516c19ec7587c99263fb

 

A typowy wiadro 40 L dedykowane kosztuje od 80 zł w górę 

imageproxy.php?img=http%3A%2F%2Fshark.sklep.pl%2Fimages%2F35deec74c6f35c255be84254c4e8e8ed.jpg&key=270346f661fc53150ca37c15c6e789f49190258f46141b8abfd347488b925c40

Obydwa kotły spełniają swoja funkcje, to nie łowi ryb, ma na pomóc jeśli mamy mały budżet na takie rzeczy to warto szukać alternatywy zwłaszcza dla młodych wędkarzy.


Kolejny świetny patent.
Ja używam równie tanich wiader przemysłowych. Kupionych na bazarze po 4; 5; i 6 zł/szt. Są odpowiednio w wielkościach 12; 15 i 19 litrów. Pasują idealnie jedno w drugie co ma duże znaczenie przy pakowaniu. Zajmują tym samym mało miejsca. Mam też jedno Sensas by się trochę lansować na zawodach ;-) a tak poważnie to zakupiłem je w zestawie z zanętami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dwa kolty 40 L oraz 6 wiaderek 20 L budowlanych, czytałem wiele razy ze plastik śmierdzi itp, bujda nic nie śmierdzi, aby było śmiesznie to nawet sito pasuje na kocioł. Mam wiaderko 25 L z miską kupione bo takie było mi potrzebne na zawody. Ale słyszałem ze jak się ma wiaderka Sensas to ryby lepiej biorą, przecież od razu widać ze to profesjonalista :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.08.2016 o 10:04, ArekH napisał:

Jedynym minusem tych wiader,jest brak pokryw. 

 no ale są do kupienia fajne pokrywki materiałowe :) da się to rozwiązać ale ja ci powiem że mam wiaderko 17 L z pokrywką i ta pokrywka puszcza wodę do środka w czasie deszczu 

 

0016171.jpg

jedynie warte uwagi są wiaderka 25 L z miska,  tutaj tak naprawdę firma nie ma znaczenie ja mam niebieskie  Jaxon bo  cena była normalna.

 

komplet-duze-wiadro-z-miska-i-pokrywa-ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuwety i miski również można śmiało używać przeznaczenie użytku domowego. 

Moje pojemniki na robaki były kupione 0,6 L przezroczyste w hipermarketu i kosztowały za 3 sztuki około 4 zł  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesiu,ja wiem że można sporo taniej, i tak samo efektywnie. Ale ja jestem próżny! Lubię mieć fajne rzeczy w dobrym wydaniu, i wcale nie w wygórowanej cenie. 

Troszkę wiosen już pracuję. Chłopcy odchowani,na własnym rozrachunku. Dlaczego ma mnie nie cieszyć ładne firmowe pudełeczko? 

W  zyciu, mamy parcie na to co dobre. Dla czego w wędkarstwie nie możemy sobie pozwolić na odrobinę luksusu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.08.2016 o 21:55, ArekH napisał:

Czesiu,ja wiem że można sporo taniej, i tak samo efektywnie. Ale ja jestem próżny! Lubię mieć fajne rzeczy w dobrym wydaniu, i wcale nie w wygórowanej cenie. 

Troszkę wiosen już pracuję. Chłopcy odchowani,na własnym rozrachunku. Dlaczego ma mnie nie cieszyć ładne firmowe pudełeczko? 

W  życiu, mamy parcie na to co dobre. Dla czego w wędkarstwie nie możemy sobie pozwolić na odrobinę luksusu? 

zgadzam się :)  tutaj pisze to w formie luźnej dyskusji, bo ostatnio jakieś młody wędkarz mi powiedział ze bardzo dużo kosztują  akcesoria, co najgorsze to jak idziesz do sklepu to taki młody zielony wędkarz ma wszystko co mu nie potrzeba. Może mam młodych adeptów, których kieszonkowe nie jest za wysokie, a chcieliby mieć trochę wygody... A  tak z innej bajki ? widziałeś  nowe kocioł Lorpio ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobają teraz wiadra lorpio i kotły , ale to kwestia gustu

wiadro-lorpio-45l.jpgwiadro-lorpio-18-l.jpg

Lorpio ostatnio tez robardzo dobre oliwki i kulki do zestawów  w dobrej cenie 

 

lezka-champion-malowana_lorpio.jpglezka-river-malowana_lorpio.jpgciezarek-kulka-malowany_lorpio.jpg

są również nie malowane, są tańsze od tych malowanych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...