Skocz do zawartości

Moje karpiowanie


MjMaciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, stas1 napisał:

może opiszesz trochę,

chętnie czegoś się nauczymy

Stasiu cóż ja mogę powiedzieć.... ja łowić nie umiem....

Całe życie się uczę......

Po ponad dwóch miechach na pzw dziś pierwszy raz byłem na komercji....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ostap napisał:

Dziś w nocy znajomi na pzw trafili 3 sztuki. 16,15,12 i siedzą dalej ;) do poniedziałku

A moi znajomi są na kanarach  i złowili tuńczyki...... to są torpedy.

Edytowane przez MjMaciek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kilka dni minęło od zasiadki na której dostałem w kość !!! Deszcz , wiatr , zimno .... - a już wczoraj jak składałem e-teamy po suszeniu - odczułem chęć powędkowania....

Jak będzie tak w pogodzie jak pokazują w nocy około+10 to może w piątek znowu zaatakuję...

Tej wiosny jest cienko z pogodą , nie ma stabilizacji do tego zajeb.. skoki ciśnienia , temperatury , wiatr .. - ryby tego nie lubią w takiej częstotliwości...

Ale trzeba próbować....

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że długo nie wytrzymasz. Dla mnie na noc jest jeszcze za zimno, bo nie mam odpowiedniego ekwipunku, ale myślę że w czerwcu jakąś nockę nad Wisłą zaliczę. Nicki nad dużą rzeką to magia.
Co do karpiowania, jeśli pogoda pozwoli to w poniedziałek mam wolne( syn ma bierzmowanie po południu) wyskoczę na nowe, jeszcze świeże łowisko specjalne. Podobno właściciel wpuścił kilka sztuk XXL. Trzeba to będzie sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2017 o 10:48, elvis napisał:

Wiedziałem, że długo nie wytrzymasz. Dla mnie na noc jest jeszcze za zimno, bo nie mam odpowiedniego ekwipunku, ale myślę że w czerwcu jakąś nockę nad Wisłą zaliczę. Nicki nad dużą rzeką to magia.
Co do karpiowania, jeśli pogoda pozwoli to w poniedziałek mam wolne( syn ma bierzmowanie po południu) wyskoczę na nowe, jeszcze świeże łowisko specjalne. Podobno właściciel wpuścił kilka sztuk XXL. Trzeba to będzie sprawdzić.

Testuj , testuj - oby się poszczęściło !!!

Ja łowie tylko w nocy teraz ( tylko wtedy mam czas... a tak życie dom ,robota)  a że znowu się wybieram na wodę pzw - to już w ogóle ... zazdrosne oczy patrzą....

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...