Skocz do zawartości

Moje karpiowanie


MjMaciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Grendziu napisał:

Ładnie, ładnie - chyba już czas abyś popieścił kiedyś ryby na naszej wodzie? 

@MjMaciek jakie byś polecił kulki plus 30mm? bo chcę tam zacząć spać na jesieni?

To też, to też.

Mam cichą nadzieję, że nie zabraknie też Maćka na następnym zjeździe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest że jak widzę na fejsie relacje z waszej wody to bym chetnie na niej połowił. Jeden minus odległość.

Dzięki za pamięć - może kiedyś wpadnę - chciałbym was wszystkich poznać w realu !

Co do kul - hm... nie ma złotej przynęty , jest odpowiedni czas , miejsce , pogoda .... to dopiero czyni wypadkową sukcesu...

Co do problemu z drobnicą zastosuj 20+15 - i moze ci udupki przestaną szarpać... choć nie wiadomo jak są żarłoczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
20 minut temu, MjMaciek napisał:

Faktem jest że jak widzę na fejsie relacje z waszej wody to bym chetnie na niej połowił. Jeden minus odległość.

Dzięki za pamięć - może kiedyś wpadnę - chciałbym was wszystkich poznać w realu !

Co do kul - hm... nie ma złotej przynęty , jest odpowiedni czas , miejsce , pogoda .... to dopiero czyni wypadkową sukcesu...

Co do problemu z drobnicą zastosuj 20+15 - i moze ci udupki przestaną szarpać... choć nie wiadomo jak są żarłoczne

Za tydzień mam wolne i Aga mnie namawia aby pojechać na 3 dni do Żywca, bo coś tam w okolicy ma do załatwienia... Miała być Solina, ale... Więc jeśli pojedziemy to siadam na Miedzybrodzkim albo Żywieckim do upadłego - tym razem feeder :P
Dam znać co i jak jeszcze :) jutro mamy 10lat, więc jak mnie poprosi to nie będę mógł odmówić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Dnia 14.09.2018 o 18:48, MjMaciek napisał:

Sezon ciężki ale coś udaje się polożyć na macie poraz kolejny.

Maciuś

Ciężki sezon ?! To co się dzieje jak jest dobry, "łatwy" sezon B|

Strach się bać.;):champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...