Skocz do zawartości

Moje karpiowanie


MjMaciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
47 minut temu, MjMaciek napisał:

Jak będę zdrowy to w sobotę ( na razie mnie gardło boli...)

Ja wiem, że kusi i to bardzo, ale czasami warto odpuścić,
Pamiętam pierwszą swoją zasiadkę w 2016w nocy iiiiiiiiiiiiiiiiiiii......wróciłem z półpaścem, prawdopodobnie przez wyziębienie organizmu. Kolejnych chorób i powikłań z tym związanych z sezonem 2016 nie przytoczę, bo aż wstyd :221_see_no_evil:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym je dopalasz ... ?

Początkowo to były dipy tej firmy 14843c7b3f4810b00be68b5589ea050a.jpg
A teraz to już sam nie wiem: Bait-tech. Sonubaits, McKarp i planuję coś z TTCarp, bo mają fajną gamę zapachów, no epidemię FB będę mocno molestował w tym sezonie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greńdziu mam 4 dychy na karku - i wiem co znaczy zdrowie !!! ( za dużo nocek pod folią w życiu spędziłem ....)

Elvis  nie znam tej firmy ale znając ciebie szitu nie używasz !!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ms1 jest z firmy Mondial-F , a to firma "córka" grupy Sensas, której dystrybutorem był E.Gutkiewicz , a obecnie chyba jego syn Ernest. Nie jest to jakiś hicior typu SB, DB, BT czy inne angielskie wynalazki, ale kilka lat temu zanim te w/w firmy weszły na dobre i powszechnie na polski rynek dawał sobie świetnie radę. Jest lepki, gęsty cos na wzór miodu i do tego tani. Coś około 10 zł za 250 ml.

6bd2b5e9e1ea4d6aaf4111b4a445098c.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 minut temu, MjMaciek napisał:

Greńdziu mam 4 dychy na karku - i wiem co znaczy zdrowie !!! ( za dużo nocek pod folią w życiu spędziłem ....)

Elvis  nie znam tej firmy ale znając ciebie szitu nie używasz !!!!

Jeszcze powiedz 77 rok to razem z @elvis godny wiek będziemy obchodzić w tym roku :221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...