Skocz do zawartości

RIO 2016


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co za noc dziś Nas czeka w sportach drużynowych: siatkówka, potem wtopa Legii i na deser szczypiorniści :-)


No i kolego dupa. Siatkarze popłyneli, Legia wygrała, a szczypiorniści....czekamy
A i jeszcze Fajdek dał ciała.
Jeśli chodzi i Polskich sportowców już nic mnie nie zaskoczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Daniel ale gra Legii to była wtopa właśnie ,nie chodziło o wynik, bo im kibicuję, aby awansowali. Za chwilę gra moja Barca z Sewillą. Siatkarze bez ikry, brakowało tej drużynie gwiazd pokoju Wlazłego niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jesteśmy aktualnymi MŚ, mnie siatkówka nie zawiodła, Antiga zrobił tym składem maksa mimo wszystko. USA miało dziś lepszy pomysł na realizację celu, czyli zwycięstwo. Siatkówka jest tak wyrównana, że to my " jutro" z nimi wygramy. Piękno sportu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy aktualnymi MŚ, mnie siatkówka nie zawiodła, Antiga zrobił tym składem maksa mimo wszystko. USA miało dziś lepszy pomysł na realizację celu, czyli zwycięstwo. Siatkówka jest tak wyrównana, że to my " jutro" z nimi wygramy. Piękno sportu.


Nie sposób się z Tobą nie zgodzić. Prezes PZPS nie jest pewien przyszłości trenera. No cóż, może czas na zmianę....Prezesa?

Wysłane z mojego 9005X przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

RIO, RIO i po RIO. Wydawło mi się, że ta olimpiada trwała 24h na dobę. Brawo dla TVP za relację. Wielkie podziękowania dla wszystkich olimpijczyków, dla przegranych i wygranych. Olimpiada to wielkie emocje, szkoda, że człowiek ma tak mało czasu na kibicowanie. Jeden moment wzruszył mnie do łez, wywiad z Wyszomirskim po przegranym meczu z Niemcami. To był jego turniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czwarte miejsce Naszych szczypiornistów to takie swego rodzaju podsumowanie całej olimpiady. Były bardzo fajne momenty, emocje, radość i smutek, ale jednak pozostaje niesmak jak po tym czwartym miejscu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...